Europejski aftermarket za jednym kliknięciem | MOTOFAKTOR

Europejski aftermarket za jednym kliknięciem

person Adrian Januszkiewicz 28/11/2018

Firma Wolk After Sales Experts uruchomiła nową bazę danych - After Sales Access.

Do tej pory zawartość bazy danych była dostępna w formie raportów w plikach PDF, drukowanych podręcznikach lub bazie danych Microsoft Access. Teraz After Sales Access przenosi ją na zupełnie nowy poziom.

Zamiast przeglądania pliku PDF lub pracy z plikiem Access, teraz dane można wyświetlać w przeglądarce internetowej. Jest to nie tylko łatwiejsze, bardziej przyjazne dla użytkownika, ale też szybsze. Antti Wolk dyrektor zarządzający Wolk After Sales Experts

 

After Sales Access zawiera dane z 35 rynków europejskich (w tym z Rosji, Ukrainy, Białorusi i Turcji), w tym szczegółowe profile ponad 5 000 firm, z których ponad 3 900 to niezależni dystrybutorzy na rynku wtórnym.

Opieramy się na oficjalnych danych dotyczących obrotów, które są podwójnie sprawdzane. Preferujemy zweryfikowane dane sprzed dwóch lat w przeciwieństwie do niezweryfikowanych liczb, które podają przedstawiciele firmy w rozmowach z naszymi analitykami. Zoran Nikolic dyrektor zarządzający Wolk After Sales Experts

 

Dostępne są 3 główne moduły w After Sales Access:

 

  • Przegląd Dystrybucji (wielkość sprzedaży, liczba oddziałów, liczba pracowników, struktura własności, przynależność ITG / NTG, koncepcje warsztatów, dane kontaktowe), w tym grupy handlowe i zakupowe (aktualny obraz członków pozwala użytkownikowi być na bieżącą z informacjami o fuzjach i przejęciach)
  • Struktury Warsztatowe (liczba warsztatów według typów w 35 krajach, podzielonych na markowe/niezależne/oponiarskie/lakiernicze oraz przegląd konceptów warszatowych)
  • Aftermarket Volumes (podział IAM/OES, 10 grup produktów: montaż, elektryka/elektronika, elementy nadwozia/oświetlenie, lakier, mechaniczne części zamienne, oleje/smary, akcesoria, szkło samochodowe, inne chemikalia, opony)

 

Każdy z modułów zawiera również dane pojazdu (nowe rejestracje, średni wiek, średni roczny przebieg) pochodzące z  TecAlliance. After Sales Access jest dostępny na podstawie rocznej licencji, z opcją zniżki dla klientów kupujących trzyletnią licencję. Klient może wybrać dostęp do pojedynczych modułów lub całej bazy danych.

 

Wśród pierwszych użytkowników systemu After Sales Access są zarówno producenci samochodów, jak i niezależni operatorzy rynku wtórnego.

Niezależnie od tego, czy chodzi o marketing, czy o sprzedaż dane dają nam wgląd w sytuację na rynku i mogą być wsparciem w zakresie planowania strategicznego i rozwoju biznesu. Andreas Schäfer szef działu Market & Business Planing w ZF Aftermarket
Sam rynek jest bardzo skomplikowany, fragmentaryczny i pełen sieci warszatowych specyficznych tylko dla danego kraju. Dzięki Access można na to spojrzeć z dystansu lub zagłębić się w szczegóły. Nawet jeśli interesuje nas tylko konkretny rynek wewnętrzny, dobrze jest wiedzieć, jak ten rynek jest postrzegany z zewnątrz, jaka jest pozycja firmy z punktu widzenia zagranicznych konkurentów lub dostawców. Oczywistym jest, że Wolk jest jednym ze źródeł informacji dla decydentów w tym biznesie. Bogumił Papierniok Wiceprezes Zarządu i Dyrektor Zarządzający Moto-Profil

 

Od 2018 r. dobrze znane raporty rynku wtórnego sw postaci plików pdf lub drukowanych podręczników są dostępne tylko dla 5 największych rynków w Europie (Francja, Niemcy, Włochy, Hiszpania i Wielka Brytania ).

Zamiast projektowania oddzielnego podręcznika dla każdego z 35 krajów europejskich wydanego każdego roku około listopada, możemy aktualizować informacje w After Sales Access w czasie rzeczywistym, po ponownym sprawdzeniu i weryfikacji przez nasz zespół badawczy. Dlatego zdecydowanie zachęcamy naszych klientów do przejścia na After Sales Access. Antti Wolk

 

Pełna informacja o After Sales Access dostępna jest na dedykowanej stronie internetowej. Możliwa jest również specjalna sesja online demo.

 

Źródło: Wolk After Sales Experts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).