EUROPART publikuje kolejny katalog „We just do!” | MOTOFAKTOR

EUROPART publikuje kolejny katalog „We just do!”

person Adrian Januszkiewicz 3/10/2022

„Kochamy to, co robimy” – pod tym hasłem firma EUROPART przedstawia nowy katalog „We just do!”, który ma nie tylko oferty promocyjne na atrakcyjnych warunkach.

 

 

W najnowszym katalogu „We just do!” od EUROPART możemy znaleźć m.in. mnóstwo przydatnych wskazówek dotyczących zabezpieczania ładunku z kierowcą ciężarówki i ambasadorką kobiet BGL Christiną Scheib. W katalogu poświęcono również wiele miejsca tematowi zrównoważonego rozwoju – nie tylko regenerowanym częściom i recyklingowi akumulatorów, ale też zestawom ogniw słonecznych dla oszczędzającego CO2 zasilania pojazdów ciężarowych, autobusów i serwisów mobilnych. Na wielu stronach czytelnicy znajdą linki do filmów informacyjnych lub bardziej szczegółowych informacji o produktach. Katalog EUROPART „We just do!” ukaże się na początku października i jesiennej kampanii ofert specjalnych, która potrwa do 30 listopada 2022.

 

Na 324 stronach EUROPART prezentuje ponad 2000 wybranych artykułów, przejrzyście podzielonych na obszary wyposażenia warsztatów, techniki narzędziowej, bezpieczeństwa pracy, chemii, sprzętu i akcesoriów, oświetlenia i elektryki, silnika, montażu silnika i napędu, sprężonego powietrza, układu hamulcowego, podwozia, części domontowywanych i nasadzanych oraz transporterów.

 

Do najlepszych ofert aktualnej jesiennej promocji należą – oprócz zestawów ogniw słonecznych do niezależnego od silnika i sieci zasilania na pokładzie – również reflektory robocze LED lub system spawania i lutowania metodą MIG/MAG T3GYS Auto firmy GYS z trzema przyłączami palników i dla prądów spawania od 15 do 200 amperów. W ofercie znajdują się nie tylko akumulatory, ale także maszyna do montażu opon Corghi czy urządzenie do regeneracji czynnika chłodniczego do przyjaznego środowisku serwisu klimatyzacji itd.

 

Firma EUROPART oferuje również atrakcyjne warunki leasingu na wiele wysokiej jakości urządzeń i wyposażenie warsztatowe, jak np. stanowiska badawcze, podnośniki kołowe czy urządzenia diagnostyczne.

Nowości w ofercie EUROPART z wielu obszarów

Podobnie jak w latach ubiegłych, EUROPART prezentuje w swoim katalogu „We just do!” liczne innowacje produktowe i nowości w programie dostaw. Przykładowo firma prezentuje urządzenia do pomiaru cząstek stałych w silnikach wysokoprężnych, które są zgodne z nowymi przepisami obowiązującymi od 2023 roku. Nowością w ofercie EUROPARTśrodki czyszczące i pielęgnacyjne. Kilka nowości można znaleźć w ofercie świateł tylnych LED, reflektorów świateł drogowych LED oraz świateł pozycyjnych firmy Hella oraz w reflektorach roboczych producenta Strands.

 

Także w ofercie produktów marki własnej EUROPARTEUROPART Premium Parts – znajdują się nowości warte uwagi. Dostępne są przykładowo już nie tylko dopuszczone przez wielu producentów pojazdów oleje silnikowe, ale także dodatki uszlachetniające do oleju napędowego zapobiegające utracie oleju, na zimę lub do czyszczenia filtra cząstek stałych. Znacznie większy jest również wybór świateł tylnych marki własnej. Warto zapamiętać: na wszystkie części marki własnej EUROPART Premium Parts udzielana jest trzyletnia gwarancja i tym samym oferowana jest ochrona wykraczająca daleko poza ustawową gwarancję.

Droga EUROPART do bardziej zrównoważonego rozwoju

Fakt, że firma EUROPART przywiązuje dużą wagę do zrównoważonego rozwoju, ma znaleźć odzwierciedlenie również w nowym katalogu „We just do!”. Oprócz dostępnych wyłącznie w EUROPART, opracowanych specjalnie dla zastosowań mobilnych zestawów ogniw słonecznych z elastycznymi panelami słonecznymi Green Energy/mipv.pro, firma prezentuje również system recyklingu akumulatorów marki Varta, w którym EUROPART uczestniczy ze swoimi oddziałami handlowymi. Dzięki zbiórce starych akumulatorów i recyklingowi 90% użytych materiałów można zmniejszyć zużycie nowego ołowiu w akumulatorach samochodowych o 75%, a tym samym zmniejszyć obciążenie środowiska.

 

Innym działaniem na rzecz bardziej zrównoważonego rozwoju jest zastosowanie części regenerowanych w ekonomicznie uzasadnionych naprawach. W przypadku napraw wykonywanych przez wykwalifikowane firmy regeneracyjne lub oryginalnego producenta, tak zwane „części typu Reman” oferują taką samą jakość jak nowe części, ale po niższych cenach. Dzięki unikaniu zbędnych odpadów i emisji CO2, cykl uzdatniania przyczynia się także do bardziej zrównoważonej naprawy. Dlatego też w katalogu EUROPART „We just do!” znaleźć można szeroką ofertę części regenerowanych zarówno od producentów oryginalnych, takich jak Bosch, Knorr-Bremse czy WABCO, jak i od rema.germany, który zajmuje się regeneracją części w UE w sposób oszczędzający zasoby i zapewniający wysoką jakość.

Większy poziom bezpieczeństwa z Christiną Scheib

Aby podkreślić ważność prawidłowego zabezpieczenia ładunku, EUROPART sięga po wsparcie: Christina Scheib, przedsiębiorczyni kierowca i ambasadorka kobiet w Niemieckim Zrzeszeniu Towarowego Transportu Drogowego, Logistyki i Utylizacji (BGL), opowiada się wraz z EUROPART za większą edukacją, szkoleniem i zwróceniem większej uwagi na zabezpieczenie ładunku. W nowym katalogu „We just do!” Christina Scheib prezentuje nie tylko pasy mocujące z limitowanej kolekcji, ale także ze swoim ciągnikiem „Bella” reprezentuje akcję „Jazda ciężarówką – z pasją”, którą EUROPART wspiera różnymi kampaniami, takimi jak innowacje produktowe i działania komunikacyjne.

 

Katalog liczący 324 strony firmy EUROPART o nazwie „We just do!” jest dostępny we wszystkich oddziałach EUROPART i można go też pobrać online TUTAJ lub zamówić telefonicznie poprzez bezpłatną infolinię – 0180 22 55 330.

 

Źródło: EUROPART

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).