Europart ponownie wyróżniony jako najlepszy sprzedawca części

person Adrian Januszkiewicz 28/06/2019

Czytelnicy "lastauto omnibus", "trans aktuell" oraz "Fernfahrer" znów wybrali Europart jako "najlepszą markę" w kategorii sprzedawców części do ciężarówek/autobusów.

Po raz siódmy Europart został “najlepszą marką” w kategorii pojazdów ciężarowych/autobusów. Czytelnicy specjalistycznych gazet “lastauto ombinbus”, “trans aktuell” oraz “Fernfahrer” wybrali wiodącego w Europie sprzedawcę części do pojazdów użytkowych i sprzętu warsztatowego, wyznaczając mu pierwsze miejsce i potwierdzając w ten sposób dobry wynik z poprzednich lat. Profesjonaliści z branży transportowej przyznali firmie tytuł “najlepszej marki 2019” w obszarze części do pojazdów użytkowych, uhonorowali przyjazną dla klienta i kompetentną obsługę, szybką i precyzyjną logistykę oraz szeroki asortyment Europart.

To wyróżnienie, otrzymywane co roku od lat, jest dla nas doskonałym podsumowaniem naszej pracy i czymś szczególnym. Olaf Giesen CEO firmy Europart

 

Dalszy rozwój przyszłościowych tematów takich jak systemu warsztatowego online Europart (EWOS 3.0) w kombinacji z ofertą online i obecnością w mediach społecznościowych, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów.

 

Firma Europart w ostatnich dziesięcioleciach koncentrowała się na asortymencie do ciężarówek, naczep i autobusów, uzyskując pozycję europejskiego lidera rynkowego, otwierając oddziały i punkty sprzedażowe w 27 krajach. Akceptację klientów znalazły w szczególności strategia wielomarkowa o bardzo szerokiej ofercie produktów oryginalnych oraz marka własna Eurpart Premium Parts jako jakościowo równoważna alternatywa.

Wyróżnienie najlepszej marki po raz siódmy z kolei wskazuje także, że właściwym jest stawianie klienta w centrum. To potwierdza także nasza aktualna kampania „Vollblut”, gdzie prezentujemy pasję związaną z pojazdami użytkowymi z truckerami i mechanikami, będącą częścią naszej prezentacji podczas Truck Grand Prix na Nürburgring od 19 do 21 lipca. Michael Vennemann dyrektor ds. sprzedaży na obszarze Środkowej Europy w Europart

 

Źródło: Europart

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).