Europart: gama Premium Parts najlepszą marką 2018 | MOTOFAKTOR

Europart: gama Premium Parts najlepszą marką 2018

person Redakcja 4/07/2018

Po raz piąty z rzędu marka Europart otrzymała tytuł "najlepsza marka" w kategorii sprzedawców części do pojazdów ciężarowych oraz autobusów.

Czytelnicy specjalistycznych gazet lastauto ombinbus, trans aktuell oraz Fernfahrer docenili wiodącego dystrybutora części zamiennych do pojazdów użytkowych oraz wyposażenia warsztatowego za profesjonalną obsługę klienta, sprawną logistykę oraz szeroki asortyment produktów Europart.

Dla nas jest to szczególne wyróżnienie ponieważ stanowi podsumowanie naszej pracy. Przez ostatnie lata warsztaty przekonywały się o wysokim poziomie naszej obsługi, nad którą pracuje cały zespół Europart. Olaf Giesen CEO firmy Europart

21 czerwca 2018 w Stuttgarter Schloss Giesen przyjął nagrodę w imieniu całego zespołu.

 

Firma Europart w ostatnich dziesięcioleciach koncentrowała się na obszarach części zamiennych do ciężarówek, naczep i autobusów, uzyskując pozycję europejskiego lidera. Europart działa konsekwentnie zgodnie z ustaloną strategią organicznego rozwoju, celowych procedur nabycia oraz współpracy z krajowymi i międzynarodowymi partnerami, zwiększając stale swój udział na rynku europejskim. W maju tego roku miało miejsce przejęcie w 100 proc. udziałów w firmie Europart Polska S.A.

Wyróżnienie po raz piąty z kolei utwierdza nas w przekonaniu, że koncentrowanie się na potrzebach klienta jest właściwym kierunkiem a nasza strategia rozwoju marki odbierana jest pozytywnie. W ramach marki Europart Premium Parts oferujemy wysokiej jakości alternatywę dla marek oryginalnych, co jest dla naszych klientów bardzo istotnym argumentem, żeby ocenić Europart jako dobrego partnera do współpracy. Michael Vennemann dyrektor ds. sprzedaży na obszar Środkowej Europy w Europart

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).