Europart: dystrybutor rozszerza sieć sprzedaży w Polsce | MOTOFAKTOR

Europart: dystrybutor rozszerza sieć sprzedaży w Polsce

person Adrian Januszkiewicz 5/12/2017

1 grudnia rozpoczął działalność kolejny oddział Europart - w Kostrzynie koło Poznania.

To już nasz 26. oddział w Polsce, w którym oferujemy klientom profesjonalną obsługę oraz doradztwo wykwalifikowanych sprzedawców. Liczymy na jeszcze bardziej efektywne dotarcie z ofertą do dotychczasowych klientów, pozyskanie nowych oraz wzmocnienie pozycji na rynku poznańskim. Dzięki dogodnej lokalizacji przy drodze ekspresowej S5, jesteśmy w stanie skrócić czas dostawy. Cieszymy się, że możemy zaoferować naszym klientom jeszcze lepszą dostępność części zamiennych. Karol Prozner Country Manager firmy Europart

 

Nowy oddział jest zlokalizowany na terenie firmy Marathon International, jednego z kluczowych klientów Europart w Polsce. Podobnie jak wszystkie oddziały sprzedażowe sieci kostrzyńska filia oprócz 400 tys. części zamiennych producentów marek oryginalnych, oferuje również szeroką gamę produktów marki Europart Premium Parts. Części Europart Premium Parts to zamienniki porównywalnej jakości do oryginalnych części zamiennych, przetestowane przez zewnętrznych audytorów i niezależne organizacje zgodnie z niemieckimi normami jakości.

 

Oferta części sprzedawanych pod marką Europart obejmuje 7 tys. części. Każdego roku dodawanych jest 500 nowych referencji. Oprócz materiałów eksploatacyjnych i wyposażenia warsztatowego, takiego jak produkty chemiczne, oleje, narzędzia, klienci mają również szeroki wybór części do osi, hamulców, podwozia, silnika, układu oświetlenia i układu elektrycznego, a także inne części i akcesoria.

 

Dane adresowe oddziału:

 

ul. Krajowa 3

62-025 Kostrzyn

tel.: 61 679 39 90

 

Godziny otwarcia:

 

pon.-pt.: 8:00–16:00

 

Źródło: Europart

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).