ENEOS startuje z TecDoc w Europie | MOTOFAKTOR

ENEOS startuje z TecDoc w Europie

person Adrian Januszkiewicz 1/03/2022

Oleje silnikowe i przekładniowe firmy ENEOS są teraz prezentowane w katalogu TecDoc.

Londyńska firma o japońskich korzeniach została założona, aby zaopatrywać japońskich producentów samochodów w Europie i wprowadzać produkty ENEOS w Europie. Dziś ENEOS sprzedaje swoje środki smarne do silników samochodowych w prawie wszystkich krajach europejskich.

 

ENEOS to z pewnością wciąż młoda marka w Europie w porównaniu do wielu konkurentów z segmentu premium. Chociaż nasz udział w rynku jest już na tyle duży, że jest zauważalny, nadal inwestujemy w rozbudowę naszej sieci dystrybucji. Wierzymy w nasz długoterminowy sukces, ponieważ widzimy, że Europa jest właściwym rynkiem dla produktów najwyższej jakości. Tutejsi kierowcy bardzo cenią swoje pojazdy – wyjaśnia Bahie Hassan, kierownik regionalny w ENEOS Europe.

Wzrost rozpoznawalności w Europie

W ostatnich latach ENEOS z powodzeniem współpracował z dystrybutorami części zamiennych, którzy oferują pełną gamę produktów, od części zamiennych po środki smarne, i dysponują sprawną, wydajną logistyką. Decyzja o wprowadzeniu katalogu TecDoc jest strategicznym krokiem, aby ENEOS był znany w Europie i docierał do nowych klientów.

 

TecDoc umożliwia klientom ENEOS zapoznanie się z nowymi ofertami i dobranie odpowiednich olejów do swoich pojazdów. Stało się to coraz bardziej skomplikowane w Europie ze względu na wymagania OEM dotyczące nowych technologii silników i norm emisji.

 

Rozszerzamy naszą ofertę, aby zaoferować produkty do wszystkich pojazdów japońskich, europejskich i koreańskich producentów w Europie. Prezentując je w Katalogu TecDoc, możemy lepiej dotrzeć do klientów i poinformować ich o asortymencie produktów ENEOS. Dla dotychczasowych klientów jest to wydajna platforma do poznawania naszych nowych produktów – mówi Przemek Rybka, Group Manager w ENEOS Europe.

Rosnące zainteresowanie i nowe możliwości sprzedaży

Plan ENEOS zadziałał i Przemek Rybka jest zadowolony z pozytywnych rezultatów.

 

Otrzymujemy już więcej zapytań z rynku i zauważamy, że zainteresowanie naszymi produktami wzrasta. Wielu naszych klientów posiada platformy internetowe, które korzystają z bazy danych TecDoc. Widzą korzyści z posiadania wszystkich informacji o asortymencie produktów ENEOS w swoich systemach zamówień online; upraszcza to komunikację z klientami. TecDoc jest ważną platformą do prezentacji naszego asortymentu i dostarczania informacji o premierach produktów, specyfikacjach, zastosowaniach itp. – podsumowuje Rybka.

 

Źródło: TecAlliance

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).