Elring: firma wyróżniona przez Temot International | MOTOFAKTOR

Elring: firma wyróżniona przez Temot International

person Redakcja 19/06/2018

Na uroczystości Temot "International Annual Executive Suppliers" Elring otrzymał tytuł "Dostawcy Roku 2017" w kategorii "Sprzedaż i marketing".

Po roku 2013, kiedy Elring zdobył nagrodę “Globalny dostawca roku”, to już drugie wyróżnienie przyznane przez Temot International. Elring był także nominowany w kategoriach “Logistyka” oraz “Globalny dostawca roku”.

Dla nas ten zaszczyt jest czymś wyjątkowym. Jesteśmy bardzo dumni z tego, że jako stosunkowo niewielki dostawca mogliśmy wygrać z renomowanymi konkurentami. Gunther Wolf Director IAM Sales Northern & Middle-East Europe

 

Nagroda jest oparta na specjalnym systemie oceny dostawców dokonywanej przez Temot International. Obecnie sieć zawiera ponad 70 dostawców. Niedawno Elring podjął liczne działania, mające na celu zapewnienie jeszcze lepszej obsługi. Na przykład stale rozwijano wielojęzyczne szkolenia internetowe pod nazwą Akademia Elring. Do tego dochodzą webinary w “wirtualnej klasie”, które zapewniają bezpośredni kontakt z trenerem Elring. Również szkolenia dostępne na miejscu oraz imprezy rodzaju “Train the Trainer” zostały znacznie rozwinięte w skali międzynarodowej.

Ogólnie zwiększyliśmy nasze działania i chcemy je kontynuować w przyszłości. Przy tym coraz bardziej koncentrujemy się na Azji. Na przykład w Chinach założyliśmy własną organizację i w większym stopniu opieramy się na WeChat. Elring chce w przyszłości jeszcze bardziej zwiększyć swoją obecność również w USA i Brazylii. Gunther Wolf Director IAM Sales Northern & Middle-East Europe

 

Na uroczystość przekazania nagrody przybyli do Barcelony oprócz Gunthera Wolfa także Andreas Gärtner (Director Sales IAM Western Europe and Germany), Klaus Jakobus (Director Sales IAM Middle East & Africa), Jens Grässler (Director Sales IAM North & Latin America), Joan Cortes (Sales Manager IAM Spain) oraz Perci Albergaria (Sales Manager IAM South America). Odebrali oni prestiżową nagrodę z rąk Fotiosa Katsardisa, CEO i prezesa grupy Temot International.

 

Źródło: Elring

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).