Elring: ciężarówka szkoleniowa na Automechanice 2018 | MOTOFAKTOR

Elring: ciężarówka szkoleniowa na Automechanice 2018

person Adrian Januszkiewicz 27/07/2018

Treningowa ciężarówka i serwis online będą głównymi atrakcjami targów Automechanika we Frankfurcie na stoisku firmy Elring.

Firma Elring zaprezentuje swoje produkty z zakresu serwisu i oryginalnych części samochodowych na targach Automechanika, które w tym roku przebiegają pod hasłem „Wiodąca technologia – wiodący serwis”. Wydarzenie odbędzie się w dniach 11–15 września 2018 r. we Frankfurcie nad Menem. Firmę Elring będzie można znaleźć w hali numer 4 przy stoisku E11.

 

Nowym elementem koncepcji serwisowej firmy Elring będzie treningowa ciężarówka. Wykorzystuje się ją przede wszystkim jako pojazd szkoleniowy.

Dzięki niemu trafiamy bezpośrednio do naszych klientów, a także na międzynarodowe targi motoryzacyjne. W pojeździe wbudowany jest na stałe silnik pokazowy, co pozwala na przeprowadzanie różnych szkoleń w trakcie imprez. Chcemy być blisko naszych klientów – tak często, jak tylko to jest możliwe. Dirk Willers wiceprezes działu Aftermarket

 

Kontakt online pomiędzy firmą Elring i jej klientami rozwija się coraz bardziej, a Akademia Elring stale się rozrasta. Jej najnowszym sukcesem jest wprowadzenie webinarów w „wirtualnych salach lekcyjnych” umożliwiających transmisję szkoleń na żywo prowadzonych przez trenera firmy Elring. Kolejnym osiągnięciem firmy jest rozszerzenie oferty szkoleń dostępnych na miejscu oraz imprez rodzaju „Train the Trainer”. Obecnie firma podejmuje dodatkowe środki służące ułatwieniu serwisu online. Od dawna funkcjonuje na Facebooku, YouTube i Twitterze. Teraz rozpocznie również korzystanie z komunikatora WeChat, który zyskał dużą popularność przede wszystkim w Azji.

WeChat pomaga nam pozostać w kontakcie z naszymi klientami w Chinach. Mamy nadzieję, że w nadchodzących latach osiągniemy jeszcze wyższą pozycję na rynku. Robimy wszystko, by udało nam się osiągnąć ten cel. Dirk Willers

 

Podczas tegorocznej edycji targów we Frankfurcie odbędzie się również sesja zdjęciowa, na której zostanie sfotografowane stoisko firmy Elring.

Samochód pokazowy przykładem oryginalnych części motoryzacyjnych

Wystawiona na targach ciężarówka pokazowa to będzie pojazd skonstruowany z oryginalnych części motoryzacyjnych firmy ElringKlinger, macierzystego koncernu Elring. W szerokim portfolio firmy znajdują się pakiety ogniw paliwowych i systemów akumulatorowych oraz nowoczesne silniki spalinowe. Oprócz uszczelnień głowicy cylindrów zapewniających ochronę silnika przed gazem palnym, czynnikiem chłodzącym i olejem na targach zostaną również zaprezentowane uszczelnienia specjalne, systemy ekranowania regulujące zarządzanie termiczne i akustyczne, płyty sterujące skrzyni biegów i wiele innych.

 

Źródło: Elring

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).