ELIT Polska wprowadza do oferty oleje MPM | MOTOFAKTOR

ELIT Polska wprowadza do oferty oleje MPM

person Redakcja 14/08/2020

Ogólnopolska sieć hurtowni motoryzacyjnych ELIT Polska, wprowadza do oferty produkty holenderskiej marki MPM.

MPM International to specjalista w dziedzinie olejów i płynów samochodowych. W portfolio marki znajduje się ponad 350 produktów, pokrywających blisko 99% rynku OE. Firma obecna jest w 50 krajach na całym świecie. Najpopularniejsze produkty obejmują oleje silnikowe, oleje przekładniowe, specjalistyczne oraz płyny hamulcowe i chłodzące. Produkty MPM, które znajdą się w ofercie ELIT Polska znajdują zastosowanie w samochodach osobowych, ciężarowych, klasykach, motocyklach, łodziach, maszynach rolniczych oraz przemysłowych.

 

Oprócz szerokiej gamy produktów, korzystanie z marki MPM to dla kierowców szereg dodatkowych korzyści. Spośród nich należy wyszczególnić:

 

  • wysoka jakość potwierdzona certyfikatami
  • oleje rekomendowane przez największe koncerny samochodowe na świecie (BMW, Mercedes-Benz, Skoda, Audi, Mazda, Volvo, Peugeot, Renault, VW, Kia i wiele innych)
  • specyfikacje techniczne, polska strona internetowa: https://www.mpmoil.pl
  • instrukcje oraz rozbudowane porady techniczne
Wprowadzenie do oferty Elit Polska produktów marki MPM to z jednej strony poszerzenie naszego portfolio, z drugiej natomiast duży skok jakościowy z uwagi na parametry charakterystyczne dla olejów i płynów MPM, co potwierdzają liczne certyfikaty oraz rekomendacje wiodących producentów pojazdów. Marka dostępna będzie we wszystkich filiach sieci Elit Polska oraz w katalogu zamówieniowym dla klientów biznesowych. Anna Cebeńko Marketing Manager w ELIT Polska

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).