ELIT Polska uruchamia platformę LKQ ACADEMY | MOTOFAKTOR

ELIT Polska uruchamia platformę LKQ ACADEMY

person Redakcja 13/04/2021

ELIT Polska, będąca częścią LKQ Europe, wystartowała z projektem platformy szkoleniowej dla mechaników samochodowych - LKQ ACADEMY.

Właściciel warsztatu samochodowego oraz mechanicy muszą posiadać szeroką wiedzę techniczną. Aby być lepszym od konkurencji i nadążać za zmianami w motoryzacji, powinni być zawsze na bieżąco – nie tylko w kontekście elektromobilności, ale także zmian zachodzących wśród tradycyjnych rozwiązań silnikowych. Jako wiodący europejski dostawca usług szkoleniowych dla rynku motoryzacyjnego, LKQ ACADEMY ma być idealnym rozwiązaniem zapewniającym:

 

  • nowoczesne kursy online i offline z zakresu najnowszych technologii;
  • zwiększony poziom wiedzy pracowników warsztatu;
  • rozwój firmy, a tym samym konkurencyjność na rynku.

 

Dużym atutem jest zdalny charakter realizacji większości kursów, co ma duże znaczenie w kontekście trwającej pandemii koronawirusa. Szkolenia dotyczą tematów takich, jak: obsługa i serwis klimatyzacji (F-gazy), diagnostyka silników diesla i benzynowych, diagnostyka czujników, układ hamulcowy i jezdny, automatyczne skrzynie biegów, samochody elektryczne, hybrydowe oraz wiele innych, w zależności od potrzeb uczestnika. Każdy kursant może na bieżąco monitorować swoje postępy w wypełnianiu poszczególnych szkoleń. Kursy podzielone są tematycznie oraz pod względem stopnia trudności.

Sprawdzona wiedza techniczna jest kluczowym czynnikiem w zakresie uzyskania przewagi konkurencyjnej. Naszym celem jest zapewnienie klientom profesjonalnych usług szkoleniowych na terenie całej Europy poprzez dostęp do najnowszych, branżowych informacji. Korzystanie z serwisu wraz z testami wstępnymi jest bezpłatne a e-learningi są w niezwykle przystępnych cenach. Aby skorzystać z materiałów dostępnych na stronie LKQ ACADEMY (https://lkqacademy.pl) należy zalogować się przy pomocy numeru klienta ELIT Polska lub w przypadku nowych kontrahentów - zarejestrować swoją firmę w platformie. Ukończenie kursów zakończone jest imiennym certyfikatem potwierdzającym nabyte umiejętności. Liczymy na to, że wraz z właścicielami warsztatów i ich pracownikami, zbudujemy wspólnie kompetencje przyszłości. Anna Cebeńko Marketing Manager w ELIT Polska
Park samochodów zmienia się bardzo dynamicznie, nowoczesne technologie spalinowe i samochody elektryczne w najbliższym czasie staną się codziennością w warsztatach. Z tego względu nieodzowne jest ciągłe podnoszenie kwalifikacji serwisantów. LKQ ACADEMY to nie tylko możliwość rezerwacji szkolenia w kalendarzu szkoleń czy uczestniczenia w kursach online. Platforma jest ogniwem łączącym najlepszych dostawców szkoleń technicznych, o tematyce niezbędnej do funkcjonowania nowoczesnego warsztatu naprawy samochodów. W tym kontekście kluczowa dla właścicieli serwisów jest możliwość weryfikowania wiedzy i umiejętności swoich pracowników. LKQ ACADEMY to unikatowe, kompleksowe narzędzie do zarządzania wiedzą w warsztacie. Tomasz Góra Manager ds. sieci serwisowych i szkoleń ELIT Polska

 

Strona LKQ ACADEMY

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).