ELIT Polska prześwietla żarówki samochodowe OSRAM | MOTOFAKTOR

ELIT Polska prześwietla żarówki samochodowe OSRAM

person Redakcja 28/11/2022

ELIT Polska doradza jakie żarówki samochodowe oferowane przez firmę OSRAM warto brać pod uwagę dobierając oświetlenie zewnętrzne do swojego auta.

 

Każdy kierowca chociaż raz w swoim życiu spotkał się z przepaloną żarówką. Współczesne samochody są tak zaawansowanymi konstrukcjami, że wymiana kompletu żarówek na nowe na parkingu podczas podróży jest karkołomnym zadaniem. Dlatego wiele osób decyduje się odwiedzić warsztat samochodowy, aby zmienić przepaloną żarówkę na nową i jednocześnie ponownie ustawić wiązkę światła. Na jakie modele firmy OSRAM, warto zwrócić uwagę?

OSRAM Ultra Life - propozycja długowieczności

Najsłabszym elementem każdej żarówki jest to, że prędzej lub później się ona przepala. Niektóre marki żarówek są wrażliwe na ciągłe włączanie i wyłączanie, które podczas codziennego użytkowania samochodu jest nieuniknione. Systematyczny zakup następnych egzemplarzy żarówek, które po kilku miesiącach ponownie nadają się do wymiany, może przypominać walkę z wiatrakami.

 

Dlatego OSRAM przygotował linię żarówek o nazwie Ultra Life. Charakteryzuje się ona, aż czterokrotnie dłuższą trwałością w porównaniu ze standardowymi produktami. Ta linia kierowana jest między innymi do kierowców samochodów, w których wymiana żarówki jest skomplikowana, a także do tych, którzy jeżdżą przede wszystkim w dzień lub po dobrze oświetlonych drogach. Ponadto, dzięki dekoracyjnej srebrnej oprawce, produkty z linii Ultra Life idealnie sprawdzą się w nowoczesnych reflektorach. Potwierdzeniem wysokiej jakości jest fakt objęcia ich aż 4-letnią gwarancją producenta.

Żarówki halogenowe OSRAM Ultra Life H7

OSRAM Cool Blue Intense - efektywne i efektowne oświetlenie

Jeśli klienci oczekują połączenia efektownego wyglądu świateł, które nawiązują swoją charakterystyką do oświetlenia w technologii LED i jednocześnie chcą mieć dużą efektywność, rzucanej na drogę wiązki światła, warto zainteresować się linią produktów OSRAM Cool Blue Intense.

 

Aktualnie maksymalna temperatura barwowa dla halogenów to aż 5000 K i 6200 K dla świateł ksenonowych. W ten sposób żarówki Cool Blue Intense generują światło zbliżone do oświetlenia w technologii LED przy jednoczesnym zachowaniu wszystkich wymagań homologacyjnych.

 

Bardzo ważna jest również jasność generowanego światła. Jeśli zdecydujemy się na produkt OSRAM Cool Blue Intense otrzymujemy do 100% jaśniejsze oświetlenie dla żarówek (w porównaniu z minimum homologacyjnym ECE R112) i do 150% jaśniejsze dla ksenonów (w porównaniu z minimum homologacyjnym ECE R98).

Żarówki OSRAM Cool Blue Intense

Żarówki Night Breaker 200 - dla kierowców, którzy chcą widzieć jeszcze dalej!

Jesienią dni są coraz krótsze, dlatego dobra widoczność po zmroku jest podstawą bezpieczeństwa. Dlatego firma OSRAM oferuje żarówki Night Breaker 200, które zapewniają do 150 m dłuższą wiązkę światła w porównaniu do standardowych żarówek. Produkty charakteryzują się także światłem bielszym do 20% w porównaniu do wymagań normy ECE R112/R37, ich temperatura barwowa wynosi 4050 K i 3700 K (odpowiednio dla H4 i H7.

Żarówka OSRAM Night Breaker 200

Współczesne żarówki samochodowe korzystają z najnowszej technologii. Znajomość cech poszczególnej linii produktów pozwala optymalnie dopasować żarówkę do potrzeb klientów. W ELIT Polska dysponujemy najlepszymi produktami marki OSRAM w korzystnych cenach – mówi Sławomir Koźlik Product Manager z ELIT Polska.

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).