ELIT Polska: ostatnia prosta pierwszego etapu Supermechanika 2018 | MOTOFAKTOR

ELIT Polska: ostatnia prosta pierwszego etapu Supermechanika 2018

person Redakcja 6/07/2018

Już tylko kilka dni zostało na rozwiązanie zadań konkursowych w rywalizacji o tytuł Supermechanik ELIT 2018.

Podstawowym warunkiem uczestnictwa w pierwszym etapie konkursu Supermechanik ELIT 2018 było osiągnięcie przez dany podmiot prawny wyznaczonego progu zakupów w sieci ELIT Polska. Był on ustalany indywidualnie dla każdego zgłoszenia w momencie rejestracji. Ostatnim dniem do spełnienia tego kryterium był 30 czerwca. Nie oznacza to jednak zakończenia pierwszego etapu konkursu.

 

Kolejne 2 tygodnie, do północy 13 lipca, to czas na dokończenie testu złożonego z losowo wybranych pytań wielokrotnego użytku. Każdy z uczestników ma do dyspozycji 10 podejść, a za przekroczenie ustalonego na miesiąc progu zakupu przyznawane były kolejne próby.

To III edycja konkursu Supermechanik, stąd możemy pokusić się o pewne porównania. Nie jest więc zaskoczeniem, że w ostatnich dniach trwania pierwszego etapu rozwiązywanych jest najwięcej testów. Już teraz możemy potwierdzić, że z roku na rok rośnie liczba uczestników konkursu. To tylko podniosło poziom rywalizacji, bo margines udzielonych błędnie odpowiedzi jest coraz mniejszy. Dawid Cieśla ELIT Polska

 

Po spełnieniu ustalonych progów zakupowych, kryterium awansu do kolejnego etapu jest próba, w której uczestnik udzielił najwięcej prawidłowych odpowiedzi w jak najkrótszym czasie. Na tej podstawie została ułożona lista stu osób, które w pierwszy weekend września spotkają się w Zakopanem. Na początek wszyscy zmierzą się w kolejnym teście składających się z pytań wielokrotnego wyboru. Po godzinnym sprawdzianie dziesiątka najlepszych zakwalifikuje się do półfinału.

Jeszcze tego samego dnia do rywalizacji o tytuł Supermechanik ELIT 2018 staną 2 osoby. Finałowym zadaniem będzie naprawa samochodu – dwóch identycznych modeli z tą samą usterką – w jak najkrótszym czasie. Zwycięzca otrzyma kluczyki do Opla Astry, zaś jego konkurent voucher o wartości 5 tysięcy złotych na zakup sprzętu warsztatowego w ELIT Polska.

 

Triumfatorem I edycji konkursu w 2016 roku został Łukasz Szostakiewicz z serwisu Auto Naprawa z Włodawy. W kolejnej tytuł Supermechanika zdobył Rafał Brzyszko z Zakładu Mechaniki Pojazdowej w miejscowości Rudka koło Krasnegostawu.

 

Partnerami głównymi konkursu Supermechanik ELIT 2018 są: Castrol EdgeSchaeffler (ze swoimi markami LuKINA i FAG) oraz marka Starline, zaś wsparcie merytoryczne zapewniają BETiS i HaynesPro. Konkurs wspierają także Centra/ExideChampionDensoGatesGoodyearKing TonyK2KYBMagneti MarelliNissensOptimalSWAGTextarValeo oraz Virage Moje Auto.

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).