ELF i Distinguished Gentleman’s Ride współpracują dalej | MOTOFAKTOR

ELF i Distinguished Gentleman's Ride współpracują dalej

person Redakcja 16/05/2023

Po 4 latach partnerstwa ELF podjął decyzję, aby pozostać oficjalnym sponsorem The Distinguished Gentleman's Ride (The DGR) w latach 2023-2024.

 

 

 

Podczas tegorocznej edycji zaangażowanie marki ELF będzie szczególnie widoczne podczas zlotu w Warszawie, ale każdy z zarejestrowanych uczestników niezależnie od miasta, w którym weźmie udział, otrzyma pakiet gadżetów ELF x DGR w postaci koszulki oraz komina.

Szczegóły wydarzenia i dokładne miejsca spotkań można śledzić na stronach i kanałach społecznościowych zarówno ELF, jak i Gentleman’s Ride w Polsce.

 

21 maja, Distuinguished Gentleman’s Ride ponownie zbierze fundusze na zwiększenie świadomości na temat badań nad rakiem prostaty i zdrowia psychicznego mężczyzn przy pomocy oficjalnego charytatywnego partnera, Movember.

Ponad 37,5 mln USD

Założony w 2012 roku przez Marka Hawwę w Sydney The Distinguished Gentleman’s Ride zebrał już ponad 37,5 mln USD i połączył ponad 400 000 motocyklistów klasycznych i zabytkowych maszyn ze 107 krajów na całym świecie.

ELF – zawsze z pasją

Zaangażowana w potrzeby wszystkich motocyklistów, marka ELF jest ikoną z legendarną historią, która wyróżnia się pasją i emocjami w codziennym życiu kierowców. Z tą filozofią, ELF oferuje wysokiej jakości gamę środków smarnych opracowaną specjalnie do motocykli i skuterów: ELF MOTO.

Świętujmy i pomagajmy razem!

Z pomocą naszej nowej gamy środków smarnych ELF wspieramy wszystko, co promuje nasze wartości i jakość naszych produktów. The Distinguished Gentleman’s Ride to niezwykle ważne wydarzenie, które przyciąga dziesiątki tysięcy zaangażowanych motocyklistów. Dla nas jest to doskonała okazja, aby być blisko naszych klientów i wspólnie celebrować entuzjazm do jazdy i miłość do jednośladów – powiedział Jean Parizot, Inland General Manager w TotalEnergies Lubrifiants.

 

Jesteśmy zachwyceni mogąc ogłosić kontynuację naszego partnerstwa z ELF w ramach The Distinguished Gentleman’s Ride przez kolejne 2 lata. DGR, który każdego roku gromadzi ponad 100 000 uczestników w 800 miastach na całym świecie, jest świętem społeczności klasycznych i zabytkowych motocyklistów, którzy jednoczą się, aby wykorzystać swoją pasję do jazdy w celu zebrania funduszy na cele zwiększania świadomości na temat raka prostaty i zdrowia psychicznego mężczyzn z pomocą partnera charytatywnego, Movember. Zobowiązanie do kolejnych 2 lat partnerstwa z ELF jako naszego oficjalnego partnera olejowego, pozwala nam kontynuować zmiany w globalnym stanie zdrowia mężczyzn i w dalszym ciągu opierać się na fundamentach jakie wspólnie zbudowaliśmy ze stylem i z klasą – dodał Mark Hawwa, założyciel The Distinguished Gentleman’s Ride.

The Distinguished Gentleman's Ride

Założona w 2012 roku przez Marka Hawwę w Sydney, The Distinguished Gentleman’s Ride jest największą motocyklową imprezą charytatywną na świecie. W maju każdego roku, posiadacze klasycznych i zabytkowych motocykli z całego świata zakładają swoje najlepsze stroje i jednoczą się na wspólnych imprezach dla zdrowia mężczyzn. Impreza zbiera fundusze i buduje świadomość na temat raka prostaty i zdrowia psychicznego mężczyzn w ponad 800 miastach w 100 krajach, wspierając oficjalnego partnera charytatywnego – Fundację Movember.

 

Źródło: TotalEnergies

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).