Elektroniczne amortyzatory Monroe w ofercie Inter Cars | MOTOFAKTOR

Elektroniczne amortyzatory Monroe w ofercie Inter Cars

person Adrian Januszkiewicz 27/07/2020

W ofercie Inter Cars można znaleźć amortyzatory Monroe Intelligent Suspension RideSense dla pojazdów z technologią elektronicznego zawieszenia.

Zawieszenia pojazdów stają się coraz bardziej wyrafinowane. Wiodącym trendem jest zastosowanie wysoce zaawansowanych zawieszeń elektronicznych. Adaptacyjne lub półaktywne zawieszenia są wyposażone w elektroniczne amortyzatory, które dostosowują charakterystykę jazdy i prowadzenia pojazdu w zależności od preferencji kierowcy i zmian w środowisku jazdy.

 

Wiele popularnych marek samochodów osobowych oferuje modele wyposażone w adaptacyjne zawieszenie z portfolio produktów Monroe Intelligent Suspension. Te fabrycznie montowane systemy są często sprzedawane pod marką producenta samochodów, ale zostały one zaprojektowane i wyprodukowane przez inżynierów Monroe.

 

Aby wesprzeć klientów, których pojazdy są wyposażone w jedno z tych zaawansowanych zawieszeń elektronicznych, Monroe oferuje innowacyjne, wymienne elektroniczne amortyzatory Monroe Intelligent Suspension RideSense dla rynku wtórnego. Produkty te są identyczne z elektronicznymi amortyzatorami montowanymi jako oryginalne wyposażenie w wielu popularnych modelach pojazdów, dzięki czemu klienci mogą liczyć na podobnie wysoką wydajność jazdy po naprawie.

 

Linia RideSense obejmuje 50 numerów części zamiennych obejmujących ponad 15 milionów pojazdów zarejestrowanych w regionie EMEA. Monroe oferuje również 5 lat gwarancji na Monroe Intellligent Suspension RideSense, gwarantując jakość i niezawodność.

 

Więcej informacji o amortyzatorach Monroe Intellligent Suspension RideSense można znaleźć TUTAJ.

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).