Ekozlot po raz trzeci w Ząbkach już w niedzielę | MOTOFAKTOR

Ekozlot po raz trzeci w Ząbkach już w niedzielę

person Adrian Januszkiewicz 20/05/2019

26 maja w Ząbkach odbędzie się trzeci Zlot Samochodów Elektrycznych i Hybrydowych, a wraz z nim również piknik elektromobilności.

Impreza organizowana pod honorowym patronatem ministra energii już po raz trzeci przygotuje szereg atrakcji dla odwiedzających ją gości. Wśród firm, które zaprezentują się na zlocie będą m.in. Best-Way KutnoelectriCARs by CONCEPTNivette Sp. z o.o. – Centrum SamochodoweHop.City czy GO+EAuto. Dwie ostatnie firmy będą również sponsorami całego wydarzenia.

 

Organizatorzy Ekozlotu szykują szereg atrakcji zarówno dla dorosłych jak i dzieci. Najmłodsi uczestnicy imprezy będą mogli przede wszystkim, skorzystać z wypożyczalni samochodzików elektrycznych, pomalować prawdziwy samochód według własnej koncepcji, bawić się w kąciku rysunkowym, wziąć udział w licznych konkursach czy pokierować zdalnie sterowanymi samochodzikami.

 

Na dorosłych uczestników Ekozlotu czekać będą takie konkursy jak: „Jeżdżę ekologicznie” (Każdy uczestnik po przybyciu na Zlot musi podjechać do punktu pomiarowego gdzie odczytany będzie jego wynik spalania, zawodnicy którzy osiągną najlepszy rezultat otrzymają atrakcyjne nagrody. Dla wszystkich uczestników przewidziano drobne upominki. Rejestracja trwa do 24 maja 2019 r.) oraz „Jeżdżę na Kropelce” (Uczestnicy będą musieli pokonać wyznaczoną trasę (1 km) samochodem hybrydowym udostępnionym przez organizatora konkursu i osiągnąć jak najmniejsze spalanie). Oprócz tego będzie możliwość odbycia jazd testowych samochodami elektrycznymi oraz hybrydowymi, a także zapoznania się z ofertą samochodów elektrycznych i hybrydowych takich marek jak Tesla, Ford, Toyota i BMW.

Program zlotu

 • godz: 13:00 – 13:10 – Start – Przywitanie wszystkich i oficjalne otwarcie 3 Zlotu (Władze miasta Ząbki, Stowarzyszenie Ekozlot.pl)/Prowadzący Włodzimierz Zientarski i Dominika Sygiet
 • godz: 13:10 -13:25 – Przedstawienie wszystkich atrakcji odbywających się na 3 Zlocie – Jazdy testowe Samochodów Elektrycznych – Wypożyczalnia. Rajd Samochodów Elektrycznych „1 OES EV”. Sektory Firm producentów samochodów elektrycznych i hybrydowych. Sektory prezentujące samochody elektryczne, skutery, rowery, hulajnogi elektryczne, stoisko – serwis electric. Samochody i pojazdy zgłoszone do konkursu „Zbuduj Pojazd Mobilny”. Stoiska firm promujących ekologię. Stoiska Firm z akcesoriami i częściami do samochodów. Mini wypożyczalnia samochodzików elektrycznych dla dzieci + atrakcje dla dzieci. Konkursy i quizy dla dorosłych i dzieci. Wywiady i reportaże na scenie. Gastronomia – Festiwal Food Truck-ów.
 • godz: 13: 25 -13:45 – Ogłoszenie wyników konkursu „Jeżdżę Ekologicznie” – Przedstawienie konkursu, wyczytanie wszystkich uczestników, wyczytanie i zaproszenie na scene zwycięzców, wręczenie dyplomów i pucharów.
 • godz: 13:45 -14:20 – Konkurs „Zbuduj Pasażerski Pojazd Mobilny” – Prezentacja modeli startujących w konkursie do oceny jury i gości. Rozmowa z konstruktorami na scenie, krótkie wywiady na temat ich pojazdów.
 • godz: 14:20 -14:40 – Kampania „Zniżka na OC i AC dla elektryka”  – Przedstawienie kampanii, informacje, rozmowa na scenie z red. Zientarski, Sygiet, przedstawiciel Ekozlot.pl, Compensa S.A.
 • godz: 14:40 – 15:00 – Rajd samochodów elektrycznych „1 OES EV” – Informacja o rozpoczęciu rajdu na ul Wojska Polskiego, przedstawienie przebiegu rywalizacji i uczestników.
 • godz: 15:00 -16:00 – Rozpoczęcie Rajdu „1 OES EV” – Rywalizacja samochodów elektrycznym na odcinku rajdowym na uzyskanie najlepszego czasu przejazdu.
 • godz: 16:00 -16:20 – Ogłoszenie wyników rajdu „1 OES EV” – Prezentacja uczestników rajdu ogłoszenie wyników, wręczenie pucharów dla zwycięzców.
 • godz: 16:20 – 16:40 – Finał Konkursu „Zbuduj Pojazd Mobilny” – Przedstawienie wyników i zwycięzców, wręczenie nagród.
 • godz: 16:40 -17:40 – Wywiady z partnerami, patronami, sponsorami na scenie.
 • godz: 18:00 – Zakończenie 3 Ekozlot – Zaproszenie na 4 Ekozlot.pl.

W przeddzień Ekozlotu 26.05.2018 odbędzie się przejazd samochodów elektrycznych i hybrydowych ulicami miast: Ząbki – Zielonka – Marki – Warszwa – Krakowskie Przedmieście – Plac Zamkowy – Nowy Świat.

 

Wstęp na imprezę: wolny.

 

Źródło: Ekozlot.pl

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).