Ekoenergetyka rozwija sieć partnerską w segmencie EV | MOTOFAKTOR

Ekoenergetyka rozwija sieć partnerską w segmencie EV

person Adrian Januszkiewicz 31/03/2021

Ekoenergetyka już w tym roku podpisze umowy z partnerami w co najmniej 10 krajach. Do 2023 roku siatka ma objąć całą Europę.

­­­­­­­­Ekoenergetyka to wiodąca spółka technologiczna. Projektuje i produkuje nowoczesną i przyjazną infrastrukturę szybkiego ładowania do pojazdów elektrycznych od 12 lat. Do tej pory firma uruchomiła ponad 1200 stacji ładowania w ponad 130 miastach w 18 krajach. Ich dostępność to aż 99%. Jednocześnie świadczy globalnie usługi wdrożenia i serwisu oraz monitoringu i zdalnego zarządzania infrastrukturą ładowania z własnego Centrum Monitoringu.

 

Bazując na bogatych doświadczeniach i sukcesach we wdrażaniu i zarządzaniu infrastrukturą ładowania w całej Europie polski producent dynamicznie rozwinął bogate portfolio produktów i rozwiązań w segmencie aut osobowych. Obejmuje ono innowacyjne stacje ładowania o mocach od 20 do 350 kW oraz huby ładowania o mocach od 720 do aż 2200 kW.

Jako doświadczona spółka technologiczna Ekoenergetyka oferuje najwyższej jakości niezawodne produkty i rozwiązania. Wyznaczamy trendy, a dzięki własnemu know-how oraz unikalnym zasobom potrafimy dynamicznie reagować na potrzeby rynku i poszczególnych klientów. Ekspansja zagraniczna w segmencie EV to naturalny krok w rozwoju spółki, która od początku istnienia rozwijała działalność na rynkach zagranicznych. Maciej Wojeński prezes Zarządu Ekoenergetyka Sales, odpowiedzialnej za sprzedaż stacji ładowania na rynku krajowym i europejskim

 

Sieć partnerska Ekoenergetyki do 2023 roku ma objąć wszystkie kraje europejskie. W pierwszej zamierza zbudować i rozwinąć partnerstwa w Europie Zachodniej i Południowej, a następnie w regionie CEE. Lider elektromobilności stawia na współpracę zarówno z partnerami z rynku emobility i interesariuszami sektora, jak i użytkownikami EVs. Pierwsze umowy z dystrybutorami Ekoenergetyka podpisuje już w najbliższych dniach.

 

Źródło: Ekoenergetyka

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).