Edukacja od marki FILTRON na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników | MOTOFAKTOR

Edukacja od marki FILTRON na Ogólnopolskich Mistrzostwach Mechaników

person Redakcja 19/10/2021

Marka FILTRON zapewnia solidną dawkę wiedzy uczestnikom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników dzięki „Akcji Filtracja” i szkoleniom przygotowanym przez jej ekspertów.

Producent filtrów samochodowych – firma MANN+HUMMEL, właściciel marki FILTRON – partner Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, przygotował w tym roku szereg materiałów edukacyjnych i szkoleń poświęconych zagadnieniom filtracji w pojazdach samochodowych.

 

Marka FILTRON stawia na edukację młodych, przyszłych mechaników. Wyposażenie młodzieży w fachową wiedzę dotyczącą filtrów to jeden z jej priorytetów. Dlatego w tym roku działania skierowane do uczestników X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników to kilka powiązanych ze sobą elementów – „Akcja Filtracja”, udział w Akademii Młodego Mechanika, „FILTRON Benefit Program 2021!” oraz cykl lekcji przygotowanych przez ekspertów marki.

Nie byłoby nas tutaj, gdyby nie świetna inicjatywa. Młodzi ludzie, którzy dołączą do Akademii Młodego Mechanika zyskają wiedzę, której nie zdobędą w szkole, dzięki partnerom Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników, markom, które przekazują wiedzę, której brakuje w szkolnych programach. Tym bardziej wiec zachęcamy młodych ludzi, by przyłączyli się i skorzystali z tej szansy. Lidia Misiuna Head of Marketing MANN+HUMMEL

Marka FILTRON kładzie szczególny nacisk nie tylko na aspekty ściśle związane z motoryzacją, ale także te związane z obsługą klienta czy wpływu filtracji na ochronę zdrowia pasażerów. W ramach „Akcji Filtracja” dzięki materiałom edukacyjnym zamieszczonym w Akademii FILTRON uczestnicy Mistrzostw mieli możliwość profesjonalnie przygotować się do zawodów i zdobyć „zieloną kartę” uprawniającą do udziału w finałach.

 

Kolejny element to wsparcie przez markę FILTRON Akademii Młodego Mechanika – e-platformy stworzonej przez organizatorów zawodów, by ułatwić uczestnikom zawodów przygotowanie do finałów, a także „FILTRON Benefit Program 2021!”, skierowany do profesjonalistów – mechaników zawodowych, czy sprzedawców.

 

Dodatkowo, eksperci marki FILTRON przygotowali cykl szkoleń składający się z lekcji poświęconym zagadnieniom filtracji:

 

• Istota filtracji
• Filtry powietrza
• Filtry oleju
• Filtry paliwa
• Filtry kabinowe

 

Dzięki materiałowym szkoleniowym wideo młodzi mechanicy zdobędą szczegółową, profesjonalną wiedzę dotyczącą nie tylko poszczególnych filtrów, ale także procesu filtracji.

Młodzi są naszą nadzieją, że motoryzacja będzie się rozwijać na najwyższym poziomie, Jesteśmy po to, żeby ich uczyć, żeby byli świadomi, nad czym trzeba pracować, w jaki sposób i jak rozwijać biznes i umiejętności, a jednocześnie żyć w zgodzie z pasją. Grzegorz Duda ambasador „FILTRON Benefit Program 2021!”, wielokrotny mistrz w rajdach oraz gospodarz programów „Garaż Dudy” i „101 napraw” w TVN Turbo – również ambasador X Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników i Akademii Młodego Mechanika

 

W zdobywaniu wiedzy młodym mechanikom pomaga ambasador kategorii Młody Mechanik – syn Grzegorza Dudy – Karol.

Budujemy nowe pokolenia i łączymy pokolenia. W tym wspiera nas Karol Duda. Jesteśmy ogromnie wdzięczni także marce FILTRON, która dostarcza naszym młodym uczestnikom unikalną wiedzę, której z pewnością nie zdobędą w szkole. Adrian Dekowski Prezes V8 Team, organizator Ogólnopolskich Mistrzostw Mechaników

 

 

Filtry marki FILTRON są produkowane w wielkopolskim Gostyniu od niemal 40 lat. Każdego roku powstaje tam ponad 90 milionów filtrów, które są wybierane przez tysiące europejskich mechaników. W nowoczesnym laboratorium producent marki FILTRON używa ponad 60 metod badawczych zgodnych z międzynarodowymi standardami. Kontroluje zarówno jakość materiałów używanych do produkcji, jak i wytrzymałość oraz skuteczność gotowych produktów. Stale inwestuje w rozwój nowych metod badawczych – w latach 2013-2015 firma przeznaczyła na ten cel ponad 1 000 000 euro.

 

Jakość i niezawodność filtrów FILTRON to zasługa nowoczesnych linii i procesów produkcyjnych, których precyzja weryfikowana jest przez niezależne firmy certyfikujące. Asortyment filtrów FILTRON zapewnia pokrycie 97% europejskiego rynku pojazdów. Firma oferuje wszystkie rodzaje filtrów przeznaczonych dla branży motoryzacyjnej, a także filtry do maszyn, sprzętu ciężkiego oraz urządzeń specjalistycznych.

 

Źródło: FILTRON

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).