Edpol apeluje do klientów | MOTOFAKTOR

Edpol apeluje do klientów

person Adrian Januszkiewicz 17/03/2020

Firma Edpol w związku z pandemią koronawirusa wystosowała apel do swoich klientów.

Treść apelu poniżej:

 

Szanowni Państwo!

 

W związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w postaci koronawirusa SARS-COV-2 pragniemy poinformować, iż dołożymy wszelkich starań w celu zapewnienia niezakłóconego funkcjonowania naszych oddziałów.

 

W nawiązaniu do działań władz państwowych i samorządowych, dotyczących przeciwdziałania i zwalczania epidemii, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów i Pracowników przyjęto procedury dotyczące obsługi klienta.

 

Nasze oddziały będą dla Państwa otwarte, jednak w ramach możliwości prosimy o składanie zamówień telefonicznie oraz za pomocą katalogu elektronicznego.

 

Źródło: Edpol

 

 

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).