E-sklep PZL Sędziszów z bateriami litowo-jonowymi i maskami | MOTOFAKTOR

E-sklep PZL Sędziszów z bateriami litowo-jonowymi i maskami

person Redakcja 23/10/2020

PZL Sędziszów uruchamia moduł sprzedażowy w formie e-sklepu oferujący baterie litowo-jonowe oraz maski na twarz.

E-sklep PZL Sędziszów dedykowany jest klientom detalicznym. Firma podkreśla, że zaraz obok mediów społecznościowych, będzie to także kanał do prezentowania nowości. Jedną z nich będzie nowa linia produktowa dla motoryzacji, która ujrzy światło dzienne na początku listopada 2020 roku. Obecnie e-sklep dzieli się na dwa moduły. Posiada także bramkę do szybkich płatności oraz możliwość realizowania kodów rabatowych.

 

W module z akumulatorami znajdziemy dobrze znane baterie litowo-jonowe do rowerów elektrycznych, hulajnóg i wielu urządzeń elektrycznych (np. BG371, BG10s6p czy BG20s13p). Ogniwa zgrzewane są automatycznie, co gwarantuje mocne regularne zgrzewy grubą blaszką niklową, która doskonale odprowadza ciepło.

 

Pakiet ogniw zabezpieczony jest natomiast układem BMS i umieszczony w eleganckiej obudowie z rączką. Ładowanie baterii odbywa się poprzez podłączenie ładowarki, którą wpina się do standardowego gniazdka elektrycznego. Wszystkie baterie dostępne w e-sklepie PZL Sędziszów posiadają 5-stopniowy system zabezpieczeń, w tym produktową polisę OC ważną na terenie całej UE.

 

Na drugiej podstronie modułu sprzedażowego dostępne są maski. Producent umożliwił wybór kilku różnych wariantów, począwszy od masek bawełnianych z wymiennym wkładem, po maski z zaworem oraz maski pokryte roztworem nano-srebra. Użyty roztwór koloidalny srebra posiada wysoką skuteczność przeciwko drobnoustrojom oraz grzybom, takim jak Aspergillus brasiliensis i pleśni Bacillus subtilis. Wkłady tego typu skutecznie redukują ryzyko rozwoju patogennej flory, co odróżnia je od standardowych masek chirurgicznych.

Otwarcie e-sklepu to ważny krok w zakresie zwiększenia naszej obecności w sektorze e-commerce oraz otworzenia się na nowy kanał dystrybucji. W dobie pandemii widzimy, że handel internetowy rośnie i z punktu widzenia klienta końcowego zakup online jest znacznie bezpieczniejszym i wygodniejszym wyborem niż standardowy zakup produktu w punkcie stacjonarnym. Początkowo udostępniamy klientom możliwość zakupu masek oraz baterii litowo-jonowych, ale z czasem na pewno będziemy zwiększać ofertę e-sklepu. Jesteśmy przekonani, że będzie to duża wartość dodana dla naszych klientów a dla nas także możliwość dotarcia tam, gdzie tradycyjne sposoby dystrybucji są mało efektywne. Agnieszka Dec dyrektor ds. handlowych w PZL Sędziszów

 

Źródło: PZL Sędziszów

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).