e-Catalog – mobilna aplikacja Inter Cars | MOTOFAKTOR

e-Catalog – mobilna aplikacja Inter Cars

person Redakcja 12/04/2021

Aplikacja mobilna e-Catalog, to kolejne narzędzie, które ma ułatwić klientom Inter Cars składanie zamówień u polskiego dystrybutora.

Mobilność, czyli dostępność na każdym urządzeniu takim jak telefon czy tablet to cecha, do której zdążyliśmy się już przyzwyczaić. Mimo to cyfryzacja narzędzi, których używamy w pracy, nie postępuje we wszystkich branżach z takim samym natężeniem. Nie oznacza to jednak, że zmiany nie dokonują się w ogóle.

 

Inter Cars od wielu lat oferuje swoim klientom innowacyjne, rozbudowane narzędzie jakim jest Katalog Online. Czy warto więc mieć e-Catalog, skoro dotychczas używana aplikacja działa tak dobrze?

Z pewnością tak! Dzięki mobilności e-Catalogu możemy mieć go zawsze pod ręką i w razie problemów wyszukać w nim potrzebne informacje – nawet stojąc przy samochodzie. Nie musimy specjalnie odrywać się od pracy i podchodzić do komputera, aby coś sprawdzić. To duża wygoda dla mechanika lub osoby prowadzącej warsztat. e-Catalog działa na każdym urządzeniu mobilnym, możemy więc mieć dostęp do pełnej bazy w każdym miejscu. Bartosz Ostałowski ambasador Inter Cars i zawodowy drifter

W biurze czy w warsztacie?

e-Catalog to nie tylko spis produktowy, który wykorzystujesz poszukując części do naprawianego auta. To multiplatforma oferująca porównywarkę, możliwość tworzenia ofert, kosztorysów, zbiór kart produktowych, instrukcji i wielu innych funkcji, które przydadzą Ci się nie tylko w biurze, ale właśnie wtedy, gdy stoisz w warsztacie bezpośrednio przy samochodzie. Jest mądre powiedzenie zapracowanych: co masz zrobić jutro, zrób od razu. Bez e-Catalogu nie byłoby to możliwe, dziś wszystkie czynności związane z naprawą pojazdu możesz wykonać nie oddalając się nawet od niego.

 

Nawet, jeśli do tej pory nie szukałeś innego narzędzia katalogowego, zobacz krótki film, który przygotowaliśmy specjalnie dla Ciebie i sprawdź czy funkcje e-Catalogu nie przydałyby Ci się w codziennej pracy w warsztacie.

Jak skorzystać z funkcji e-Catalogu?

Krok 1: Skontaktuj się ze swoim Przedstawicielem Handlowym i poinformuj go, że chciałbyś korzystać z aplikacji e-Catalogu.

 

Krok 2: Ściągnij aplikację na swój telefon.

 

Możesz pobrać ją w wybranym sklepie internetowym

 

 

 

 

Na stronie HELP zebrane zostały najczęściej zadawane pytania dotyczące e-Catalogu. Jeśli nie znajdziesz odpowiedzi na Twoje pytanie lub jeśli chciałbyś otrzymać dostęp do mobilnej wersji katalogu Inter Cars, skontaktuj się ze swoim Przedstawicielem Handlowym.

 

Artykuł sponsorowany przez Inter Cars

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).