E-bilet autostradowy w aplikacji AnyPark | MOTOFAKTOR

E-bilet autostradowy w aplikacji AnyPark

person Redakcja 30/12/2022

W bezpłatnej aplikacji AnyPark można teraz kupić e-bilety autostradowe za przejazd po wybranych płatnych odcinkach autostrad w systemie e-TOLL.

 

 

Od 1 grudnia 2021 r. na płatnych odcinkach autostrad państwowych A2 (Konin-Stryków) i A4 (Wrocław-Sośnica) nie funkcjonuje już Manualny System Poboru Opłat. Jedynym systemem do wnoszenia opłaty za przejazd tymi odcinkami przez kierowców motocykli, pojazdów i zespołów pojazdów o łącznej dopuszczalnej masie całkowitej do 3,5 jest System Poboru Opłaty Elektronicznej e-TOLL.

 

Możliwość zakupu e-biletu autostradowego za pomocą naszej aplikacji jest kolejnym krokiem w konsekwentnym poszerzaniu funkcjonalności AnyPark. Od samego początku naszym celem było maksymalne ułatwianie życia kierowców, którzy z poziomu swojego telefonu mogą skutecznie zarządzać takimi elementami jak płatność za parking, możliwość wyszukania wolnego miejsca parkingowego czy zarządzanie flotą pojazdów firmowych podpiętych do aplikacji – komentuje Krzysztof Jankowski, Country Manager AnyPark – Zarówno możliwość zakupu e-biletu autostradowego w systemie e-TOLL, jak i inne opcje w pakiecie premium, dają rzeczywistą wartość dodaną, mającą wpływ na komfort podróżowania samochodem – dodaje.

 

Proces zakupu e-biletu autostradowego jest prosty i szybki – wymaga jedynie podania kilku niezbędnych danych dotyczących przejazdu. Zakupiony e-bilet autostradowy jest ważny przez 48 godzin od wskazanej daty i godziny podróży i jest biletem jednorazowym. Instrukcja zakupu biletu:

 

  1. Na ekranie głównym aplikacji należy wybrać przycisk „Autostrady”.
  2. Wcisnąć opcję „Kup e-bilet autostradowy”.
  3. Wybrać autostradę, z której chcemy skorzystać i właściwy odcinek.
  4. Uzupełnić dane oraz typ pojazdu wraz z krajem jego rejestracji.
  5. Wskazać planowaną datę i godzinę rozpoczęcia przejazdu.

 

Warto zachować ID e-biletu autostradowego do ewentualnej kontroli lub zwrotu przed wskazaną datą i godziną rozpoczęcia przejazdu.

 

W sytuacji zmiany planów dotyczących przejazdu, e-bilet autostradowy można zwrócić w aplikacji przed zdeklarowaną datą i godziną podróży. Wystarczy przejść do zakupionego biletu i wybrać opcję „Możesz zwrócić ten bilet”.

 

Źródło: AnyPark

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).