Dystrybutorzy TotalEnergies Marketing Polska po dorocznym spotkaniu | MOTOFAKTOR

Dystrybutorzy TotalEnergies Marketing Polska po dorocznym spotkaniu

person Redakcja 19/09/2022

W dniach 1-2 września 2022 r. odbyło się uroczyste spotkanie dystrybutorów TotalEnergies Marketing Polska. Nie zabrakło też atrakcji i sportowych emocji!

 

Tradycyjnie raz w roku TotalEnergies Marketing Polska zaprasza swoich dystrybutorów na spotkanie, które jest okazją do zacieśnienia współpracy i budowania pozytywnych relacji biznesowych. Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i w tym roku zarówno część oficjalna, jak i integracyjna miały napięty program.

 

Konferencja była świetną okazją do przedstawienia długoterminowych planów działania TotalEnergies Marketing Polska oraz nowych projektów. Nie zabrakło także podsumowania wyników w oparciu o dane z bieżącego roku. Istotnym punktem było spotkanie z nowym Dyrektorem Generalnym TotalEnergies Marketing Polska – panem Jesperem Rosenkransem.

 

Podczas uroczystej kolacji przekazano nowe, sygnowane logo TotalEnergies, certyfikaty Autoryzowanych Dystrybutorów.

Główną atrakcją pierwszej, integracyjnej części spotkania było Podstawowe Szkolenie Torowe na Torze Modlin. Gości zachwycił nie tylko sam pomysł i formuła szkolenia, ale także nietuzinkowe pojazdy udostępnione do jazd.

 

Dodatkową atrakcją była obecność gości specjalnych. Ambasadorka marki ELF Gosia Rdest podczas konferencji opowiedziała o swojej karierze w motorsporcie i aktualnych startach w serii wyścigowej Alpine ELF Europa Cup, zaś Patryk Mikiciuk podzielił się swoimi motoryzacyjnymi przygodami i wrażeniami z jazdy podczas szkolenia na torze.

 

Zawsze miło jest spędzić czas z naszymi Klientami. To oni są w centrum wszystkiego co robimy, uważam, że właśnie teraz było to szczególnie ważne, ponieważ mieliśmy kilka lat ograniczonych kontaktów bezpośrednich z powodu pandemii. Wyczuwałem naprawdę świetną energię między naszymi zespołami i dystrybutorami, a także pomiędzy ludźmi podczas konferencji. Cieszymy się, że ponownie się spotykamy i wymieniamy wszystkimi wspólnymi biznesowymi doświadczeniami – powiedział Jesper Rosenkrans, Dyrektor Generalny TotalEnergies Marketing Polska.

 

Źródło: TotalEnergies

user photo

Autor

Redakcja

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).