Dwucyfrowy wzrost przychodów Auto Partner SA w czerwcu 2022 | MOTOFAKTOR

Dwucyfrowy wzrost przychodów Auto Partner SA w czerwcu 2022

person Adrian Januszkiewicz 11/07/2022

Auto Partner SA odnotował 18,2-proc. wzrost sprzedaży w czerwcu 2022 roku w stosunku r/r.

Wartość sprzedaży Grupy Kapitałowej Auto Partner w czerwcu 2022 roku wzrosła do 246,181 mln zł – z 209,160 mln zł w analogicznym okresie rok wcześniej. Narastająco w okresie styczeń – czerwiec 2022 Grupa odnotowała 26,69-proc. wzrost sprzedaży: do 1,346 mld zł z 1,062 mld zł w okresie styczeń – czerwiec 2021 roku. Przychody ze sprzedaży spółek zależnych w maju 2022 wyniosły 34,557 mln zł, a narastająco w okresie styczeń – czerwiec 2022 264,7 mln zł.

 

Przypomnijmy, że w I kwartale roku 2022 Grupa odnotowała 34,5-proc. wzrost sprzedaży r/r: do blisko 639,6 mln zł. W bieżącym roku Auto Partner został ponownie laureatem Diamentów Forbesa, wstrzymał współpracę z Rosją w związku z wojną w Ukrainie. Otworzył też kolejne filie w Grudziądzu, Otwocku, Jarosławiu, Tychach, Myślenicach i Kutnie.

 

Źródło: Auto Partner SA

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).