Dwie nagrody dla Denso w ciągu miesiąca | MOTOFAKTOR

Dwie nagrody dla Denso w ciągu miesiąca

person Adrian Januszkiewicz 15/11/2018

Na kongresie GAI Denso otrzymało tytuł „Dostawcy roku”, a sponsorowany przez firmę jacht „Rossko” zwyciężył w wyścigu Rolex Middle Sea Race.

Dostawca roku

18 października 2018 r. Denso zostało uhonorowane tytułem „Dostawcy roku” w kategorii Marketing podczas kongresu Groupauto International w Monako. Nagrodę w imieniu firmy przyjął Nigel Cole, Global ITG Manager w Denso. Dołączył do niego Steve Corey z Denso Products and Services Americas, Paolo Vasone z Denso Thermal Systems oraz Luca Govean i Joep Barendse z Denso Europe.

 

Zwycięska firma została wyłoniona na podstawie głosów i opinii członków Groupauto International z całego świata. Docenili oni oddanie i zaangażowanie Denso we wspieraniu GAI oraz należących do firmy sieci warsztatowych na wszystkich poziomach. Nagroda ta jest wyrazem uznania za rosnące zaangażowanie Denso w tej dziedzinie, zauważalne w ciągu ostatnich kilku lat – nie tylko w zakresie fizycznego wsparcia marketingowego, ale także w postaci szkoleń dla członków GAI, klientów i techników warsztatowych. Szczególnie docenione zostały dalekowzroczne działania Denso w sieciach warsztatowych oraz wsparcie okazane przez kadrę zarządzającą z centrali Denso w Japonii i przez regionalnych kierowników wyższego szczebla.

 

Jest to pierwsza globalna nagroda ITG, jaką otrzymało Denso.

Jesteśmy zaszczyceni tytułem „Dostawcy Roku”, który otrzymujemy od GAI. Wiemy, jak ważne jest wspieranie sieci warsztatowych i liczymy na to, że nasza współpraca z nimi będzie się pogłębiać w przyszłości. Nigel Cole Global ITG Manager w Denso po odebraniu nagrody

Zwycięstwo w wyścigu Rolex Middle Sea Race

27 października rosyjski jacht „Rossko” zwyciężył w klasie IRC 6 w wyścigu Rolex Middle Sea Race. Jacht jest sponsorowany zarówno przez Denso, jak i GAI – firmy wspólnie wspierają załogę „Rossko” od kilku lat.

Rolex Middle Sea Race, organizowany przez Royal Malta Yacht Club, po raz pierwszy odbył się w 1968 roku, głównie w celu zapewnienia lokalnym żeglarzom możliwości żeglowania w trudniejszych warunkach podczas śródziemnomorskiej zimy. Dziś wyścig jest szeroko znany i opisywany jako „najpiękniejsza trasa wyścigowa na świecie”. Licząca 606 mil morskich trasa wiedzie wokół Sycylii, przeciwnie do ruchu wskazówek zegara – przez Lampedusę i Pantellerię, po wyspy Egadzkie i Liparyjskie. Załoga jachtu „Rossko” miała przed sobą trudne zadanie – podczas czwartego dnia wyścigu utrzymała zaledwie dwie minuty przewagi nad konkurencyjnym jachtem „Solenn”.

Zwycięstwo „Rossko” to wielkie osiągnięcie i jesteśmy dumni z bycia częścią tego historycznego wyścigu. Luca Govean dyrektor Independent Aftermarket Sales w Denso Europe

Obiecujące partnerstwo

Partnerstwo Denso i GAI pozawala dostarczać części i usługi o jakości OE niezależnym dystrybutorom i warsztatom samochodowym na całym świecie. Wspólnie wspierają one sukces tych firm, zapewniając uczciwe i konkurencyjne usługi, dzięki czemu klienci wciąż do nich wracają.

 

Źródło: Denso

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).