Duże rozszerzenie oferty Bilstein Replacement | MOTOFAKTOR

Duże rozszerzenie oferty Bilstein Replacement

person Redakcja 8/03/2019

Właściciele kolejnych osiemnastu modeli samochodów osobowych i lekkich dostawczych mogą skorzystać z rozwiązań Bilstein.

Oferta Bilstein dzieli się na dwie gamy produktów. Referencje Replacement przeznaczone są do wymiany fabrycznie montowanych amortyzatorów, jak i elementów mocowania oraz sprężyn. Natomiast Performance to poprawione pod względem osiągów części zawieszenia. Wśród nich znajdują się także kompletne zestawy, jak i amortyzatory gwintowane.

 

Z nowych pozycji Bilstein B4 Replacement teraz skorzystać mogą posiadacze Alfy Romeo Giulia (prod. od 10/2015-) i Stelvio (12/2016-) oraz Mazdy CX-5 (11/2016-).

 

W gamie tych produktów znajdują się również rozwiązania do zawieszeń z układem automatycznej zmiany siły tłumienia DampMatic lub aktywnym systemem tłumienia DampTronic. Bilstein B4-DMC stosowany jest w modelach Mercedesa, jak Klasa GLC (X253 – 05/2015- oraz 11/2015-, a także C253 – 06-2016-). Natomiast Bilstein B4-DTC można teraz montować w Volkswagenach Multivan VI (04/2015-) i Transporter VI (04/2015-).

 

Katalog Replacement uzupełniają sprężyny Bilstein B3. Wprowadzone właśnie referencje obejmują Citroena C3 II (11/2009-), Mercedesa Klasy E (W212 – 01/2009-, S212 – 08/2009-) oraz Renault Megane III hatchback i kombi (11/2008-).

 

Ofertę Bilstein Performance powiększyły amortyzatory B6-Sport do Forda Rangera (04/2011-). Kolejne to odpowiedniki wymienionych powyżej referencji B4. Amortyzatory Bilstein B6-DTC przeznaczone są do Volkswagena Multivana VI (04/2015-) oraz Transportera (04/2015-).

 

Pełna lista nowych referencji w katalogu Bilstein znajduje się w załączniku. W przypadku wątpliwości przy doborze amortyzatorów, sprężyn bądź kompletnych zestawów do konkretnego modelu, warto skorzystać z katalogu on-line, dostępnego pod adresem: pl.bilstein.com.

 

Źródło: Bilstein

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).