Duża dawka wiedzy technicznej od Valeo | MOTOFAKTOR

Duża dawka wiedzy technicznej od Valeo

person Redakcja 10/06/2019

Valeo oprócz oferowania najwyższej jakości produktów na aftermarket dba także o wartości dodane dla klientów.

Firma przykłada dużą wagę do przekazywania informacji technicznych na rynek.

 

Oprócz tradycyjnych szkoleń Valeo organizuje również internetowe webinary, podczas których trenerzy techniczni przekazują cenne informacje, niezbędne w codziennej pracy mechaników.

Najbliższe webinarium online

Tytuł: Skraplacz klimatyzacji Valeo – kluczowy wymiennik ciepła.
Data: środa, 19 czerwca 2019 godzina 13:00

 

Najbliższe szkolenie na żywo odbędzie się już w środę 19 czerwca i będzie dotyczyło skraplaczy klimatyzacji. Podczas szkolenia uczestnicy dowiedzą się jaką funkcję spełnia skraplacz i dlaczego jest tak ważny dla prawidłowego działania układu klimatyzacji.

 

Wszystkie osoby, które zarejestrują się i wezmą udział w szkoleniu na żywo, będą mogły na czacie zadawać pytania prowadzącym. Po ukończeniu szkolenia każdy z uczestników będzie mógł także pobrać certyfikat. Udział w szkoleniu jest bezpłatny.

 

Zarejestruj się, aby otrzymać przypomnienie o szkoleniu.

Szkolenia dostępne na życzenie

Dla osób, które z jakichś względów nie mogą usiąść przed komputerem o danej porze i wziąć udziału w szkoleniu na żywo, przewidziana jest możliwość odtworzenia zapisów video ze szkoleń, które się już odbyły. Powstała w ten sposób duża biblioteka filmów, których obejrzenie zapewnia mocny zastrzyk wiedzy technicznej.

 

Tematy jakie były poruszane do tej pory to miedzy innymi: kompresory klimatyzacji, technologia samoregulacji Valeo SAT, koła dwumasowe, budowa i działanie nowego koła dwumasowego Valeo VBLADE i wiele innych.

 

Wszystkie dotychczasowe szkolenia Valeo w formie webinarów dostępnych na życzenie można znaleźć pod tym adresem.

 

Valeo zachęca do oglądania dostępnych 24/7 szkoleń na życzenie oraz do udziału w najbliższym szkoleniu na żywo 19. czerwca o godzinie 13.00.

 

Artykuł sponsorowany przez Valeo

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).