Dunlop odnawia współpracę z ISDE przed sezonem 2022 | MOTOFAKTOR

Dunlop odnawia współpracę z ISDE przed sezonem 2022

person Adrian Januszkiewicz 27/06/2022

Dunlop przedłużył kontrakt jako oficjalny sponsor International Six Days of Enduro FIM (ISDE). W tym roku wyścigi odbędą się na trasie w Le Puy-en-Velay we Francji.

 

Kontynuacja współpracy oznacza powrót konkurencji Dunlop Geomax Challenge, dedykowanej amatorskim zespołom klubowym, a także wsparcie dla wszystkich zespołów i zawodników partnerskich Dunlop. W 2022 roku na oponach Dunlop Geomax EN91 wystartuje m.in. drużyna A Team USA.

 

Wyścig Dunlop Geomax Challenge, który zadebiutował w edycji 2021 w północnych Włoszech, wspiera i promuje zawodników klubowych oraz amatorów w najbardziej wyczerpujących zawodach długodystansowych.

 

Kluczowym elementem zaangażowania Dunlopa w ISDE jest opona Geomax EN91, którą zaprojektowano tak, aby oferować zawodnikom wszechstronność w szerokim zakresie warunków jazdy. Jej mieszanka została stworzona specjalnie z myślą o zapewnieniu najwyższej przyczepności na nawierzchniach terenowych, natomiast wzór bieżnika zbudowany z sześciokątnych klocków wpływa na zwinne prowadzenie, zmniejszając tym samym zmęczenie motocyklisty. Dzięki temu ta innowacyjna opona jest obecnie najlepszym wyborem dla zawodników enduro na wszystkich poziomach zaawansowania.

 

Cieszymy się, że po udanym debiucie Dunlop Geomax Challenge w 2021 roku, powracamy w tym roku jako oficjalny sponsor FIM International Six Days of Enduro. Będziemy mogli wspierać zespoły na wszystkich poziomach, od profesjonalistów walczących o zwycięstwo w klasyfikacji generalnej po zawodników klubowych i amatorów ścigających się w ramach Dunlop Geomax Challenge. Piękno tych zawodów polega na tym, że zawodnicy klubowi ścigają się na tych samych oponach Dunlop Geomax EN91, co zespoły z najwyższej półki – powiedział Luca Davide Andreoni, Marketing Manager Dunlop Motorcycle w Europie.

 

W imieniu FIM chciałbym podziękować firmie Dunlop za nieustanne wsparcie i zaangażowanie w ISDE. Ich program doskonale oddaje ducha tych wspaniałych zawodów. Konkurencja Dunlop Geomax Challenge skierowana jest do zespołów klubowych, a Dunlop dostarcza również opony zespołowi amerykańskiemu, który po raz kolejny zapowiada się na jednego z głównych rywali w klasie Pucharu Świata FIM. Możliwość ścigania się amatorów u boku zawodowców to jedna z wyjątkowych cech ISDE – dodał Fabio Muner, dyrektor ds. marketingu FIM.

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).