Dunlop na jubileuszu Harleya-Davidsona w Budapeszcie | MOTOFAKTOR

Dunlop na jubileuszu Harleya-Davidsona w Budapeszcie

Harley-Davidson świętuje w tym roku 120-lecie istnienia. Oficjalne obchody odbędą się w dniach 22-25 czerwca br. w Budapeszcie. Pojawi się tam też Dunlop.

 

 

4-dniowy festiwal H-D120 na Puskás Aréna w Budapeszcie, w dniach 22-25 czerwca będzie okazją do dwóch jubileuszy: 120-lecia marki Harley-Davidson i 40-lecia jej współpracy z marką oponiarską Dunlop. Festiwalowe dni wypełnią koncerty na żywo największych gwiazd sceny muzycznej, pokazy kaskaderskie, wystawy, konkursy, a wszystko w duchu integracji motocyklowej rodziny.

 

Stoisko Dunlopa stanie tuż obok głównej sceny. Będzie tam można zobaczyć m.in. flagową gamę opon do motocykli Harley-Davidson, którą opracowano w ścisłej współpracy z producentem, a także skorzystać z serwisu opon, w tym m.in. sprawdzić ich stan, a także kupić i zamontować nowy komplet opon Dunlop.

 

Częścią prezentacji Dunlopa będzie także konkurencja APE Hanger Challenge, w której odwiedzający będą mogli zmierzyć się z innymi motocyklistami i entuzjastami marki. Dla zwycięzców zmagań organizowanych każdego dnia imprezy przewidziano nagrody w postaci kompletu opon Dunlop.

Cieszymy się, że możemy dołączyć do Harley-Davidson w tak ważnym wydarzeniu, by wspólnie świętować dziedzictwo obu marek. Podobnie patrzymy w przyszłość, co jeszcze bardziej wzmacnia nasze partnerstwo. Przygotowaliśmy wiele ekscytujących atrakcji, nagród i inspiracji dla motocyklistów – powiedział Luca Davide Andreoni, Marketing Manager Dunlop Motorcycle w Europie.

 

Wspólna historia obu marek rozpoczęła się w 1983 r., kiedy to Dunlop po raz pierwszy dostarczył opony do motocykli Sportster i FL. Od tamtej pory najbardziej kultowe maszyny Harley-Davidson, takie jak Fat Boy, SoftailSportster, są dostępne w opcji z oponami Dunlop. Obecnie marka produkuje szereg modeli ogumienia na zamówienie dla zróżnicowanej gamy motocykli Harley-Davidson.

 

H-D120 jest kontynuacją poprzednich udanych imprez rocznicowych H-D w Pradze i Rzymie, na których Dunlop również zaznaczył swoją obecność. Obchody rocznicowe gromadzą społeczność entuzjastów motocykli, których łączy wspólna pasja do marki Harley-Davidson.

 

Źródło: Goodyear

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).