Dunlop Motorcycle Europe wprowadza nową tożsamość marki | MOTOFAKTOR

Dunlop Motorcycle Europe wprowadza nową tożsamość marki

person Adrian Januszkiewicz 23/03/2021

Dunlop Motorcycle Europe prezentuje nową tożsamość marki, która zgodnie z hasłem Just Ride, ma angażować motocyklistów w całej Europie.

Nowy wizerunek obejmuje wszystkie aspekty marki Dunlop Motorcycle Europe i został już wdrożony na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.

 

Celem kampanii Just Ride jest zaangażowanie kierowców i przekazanie im emocji wolności, przygody i radości, które wiążą się z jazdą motocyklem. Opony Dunlop zapewniać mają niezrównaną przyczepność i ochronę, dając motocyklistom pewność, że mogą cieszyć się prawdziwymi emocjami płynącymi z jazdy. Doświadczenie Dunlop w różnych segmentach motocykli od hypersportowych, przez terenowe, po custom i wszystkie inne, oznacza, że nowa tożsamość ma angażować motocyklistów o różnych stylach, umiejętnościach i doświadczeniu.

 

Hasło marki Just Ride opiera się na wynikach szeroko zakrojonych badań przeprowadzonych wśród motocyklistów w całej Europie. Wykazały one, że motocykliści chcą opon, które dają im poczucie bezpieczeństwa i ochrony, od marki, na której zawsze mogą polegać. Opony muszą być wytrzymałe i trwałe, a także muszą zapewniać doskonałą przyczepność zarówno podczas szybkiej jazdy na torze, jak i w trudnych warunkach drogowych. Hasło Just Ride wzbudzać ma silne emocje kojarzące się z buntem i charyzmą, dając jednocześnie poczucie bezpieczeństwa ze strony opon.

 

Partnerstwo Dunlopa z mistrzami świata i zespołami wyścigowymi stanowi ważną część przesłania Just Ride. Technologia zdobywająca mistrzostwa na torze, czy to w motocrossie, czy wyścigach szosowych, Grand Prix czy też w zmaganiach długodystansowych, jest wykorzystywana w całej gamie opon Dunlop, aby zapewnić niezrównaną wiedzę i technologię wszystkim motocyklistom.

 

Tożsamość Just Ride będzie wprowadzana przez cały marzec i jest już obecna na stronie internetowej Dunlop Motorcycle Europe oraz w mediach społecznościowych (Dunlop Moto na Facebooku i dunlopmoto na Instagramie). Tożsamość ma być komunikowana za pomocą przykuwających uwagę grafik i projektów, które nawiązują do przygód i emocji związanych z jazdą, w tym filmu o marce, który podsumowuje, co oznacza nowa identyfikacja.

Dlaczego warto wybrać opony Dunlop? Za pomocą tych dwóch słów - Just Ride - chcemy dać motocyklistom przedsmak wyjątkowych uczuć i emocji, jakie zdolne są przekazywać nasze produkty. Opony Dunlop są projektowane przez ekspertów z wykorzystaniem technologii stosowanych przez mistrzów świata w wyścigach, aby zapewnić motocyklistom wyjątkową przyczepność, osiągi i ochronę, pasujące do ich zróżnicowanego stylu jazdy. Nowa tożsamość marki doskonale oddaje ten fakt i podkreśla jasny przekaz dla motocyklistów w całej Europie. Luca Davide Andreoni manager ds. marketing opon motocyklowych Dunlop w Europie

 

Źródło: Goodyear

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).