Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal | MOTOFAKTOR

Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal

person Adrian Januszkiewicz 23/05/2019

Inter Cars został partnerem tytularnym Dub IT! Tuning Festiwal i jeszcze mocniej zaangażuje się w organizację eventu zaplanowanego na koniec czerwca.

Ekscytujące pokazy driftu, super OES, kilkaset projektów tuningowych z całego świata, rozpalające wyobraźnię zwiedzających do czerwoności i największe europejskie firmy motoryzacyjne – to tylko część z niespodzianek, które czekają na odwiedzających kolejną edycję Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal.

Dub IT! Tuning Festiwal to wydarzenie, które od dawna było w kręgu naszych zainteresowań. Przez ostatnie trzy lata byliśmy obecni na nim jako wystawca i było to dla nas fantastyczne doświadczenie. Możliwość obcowania z entuzjastami motoryzacji, którzy równie mocno jak my, kochają samochody, to niepodważalna wartość. To między innymi dlatego zdecydowaliśmy się jeszcze mocniej zaangażować to w przedsięwzięcie, stając się sponsorem tytularnym imprezy. Piotr Bok Segment Manager Inter Cars odpowiedzialny za dział Tuning Motorsport
Po raz pierwszy w historii motoryzacyjnego show jakim jest DUB IT! nawiązaliśmy współpracę ze sponsorem tytularnym. To wsparcie partnera o ugruntowanej pozycji na rynku automotive. Pasjonaci, którzy odwiedzają nasze targi doskonale znają firmę Inter Cars, nie tylko jako dystrybutora znanych brandów tuningowych, ale także firmę wspierającą cenionych zawodników specjalizujących się w drifcie. Jesteśmy pewni, że wspólne działania umocnią pozytywny wizerunek imprezy i będą podstawą do kolejnych niebanalnych inicjatyw dla fanów czterech kółek. Grzegorz Figarski dyrektor projektu Dub IT!

 

Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal to rodzaj motoryzacyjnego show, które od lat zrzesza fanów mocnych wrażeń, przyciągając do siebie zarówno entuzjastów motoryzacji z Polski, jak i innych krajów europejskich. Jak co roku, w ramach imprezy zostanie zaprezentowanych kilkaset projektów tuningowych. Zwiedzający będą mogli podziwiać zarówno superszybkie sportowe samochody, jak i klasyki motoryzacji.

 

Tradycyjnie podczas Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal zwiedzający będą mieli do czynienia z niewiarygodną prędkością, długimi poślizgami i walką na centymetry. To wszystko za sprawą emocjonujących pokazów driftu, które cieszą się dużym uznaniem zwiedzających. W tym roku po raz pierwszy zorganizowana zostanie dla uczestników Konkursowa Jazda Samochodem z pomiarem czasu pod patronatem Automobilklubu Królewskiego. Ten Super OES będzie wizowany przez Polski Związek Motorowy.

 

Ostatnia edycja imprezy przyciągnęła do Targów Kielce 15 tysięcy zwiedzających. Wakacyjną zabawę urozmaicała niesamowita atmosfera wydarzenia oraz specjalna strefa foodtrucków. Wszystko wskazuje na to, że kolejna edycja, zaplanowana na 29-30 czerwca będzie jeszcze lepsza!

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).