Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal 2019 już za nami | MOTOFAKTOR

Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal 2019 już za nami

person Adrian Januszkiewicz 5/07/2019

Tegoroczna edycja Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal na długo zapadnie w pamięci tysięcy gości, którzy odwiedzili to wydarzenie.

Dub IT! Tuning Festiwal to jedna z najbardziej rozpoznawalnych imprez motoryzacyjnych w naszym kraju. Setki projektów, obecność najlepszych motoryzacyjnych marek oraz liczne atrakcje w postaci driftów i wyścigów, kolejny rok z rzędu ściągnęły do Kielc szerokie rzesze entuzjastów modyfikacji samochodów.

 

Tegoroczna edycja była wyjątkowa z wielu powodów. Po pierwsze impreza zyskała silnego partnera tytularnego – w wydarzenie zaangażował się Inter Cars i jeden z jego działów, Inter Cars Motorsport i Tuning. Po drugie, padł kolejny rekord frekwencji – targi odwiedziło ponad 16 500 gości z różnych stron Polski. Po trzecie, goście liczyć mogli na atrakcje, które nie były dostępne w poprzednich latach.

Ósma edycja wydarzenia była dla nas rekordowa i wyjątkowa, także dzięki wsparciu solidnego partnera jakim jest Inter Cars SA. Wspólne przygotowanie atrakcji dla gości sprawiło, że w ostatni weekend czerwca Targi Kielce odwiedziło 16 500 osób. Oprócz wzbudzających ogromne emocje pokazów samochodowych w kontrolowanym poślizgu, w tym roku program wzbogaciliśmy o SuperOES, pokazy Monster Trucka, czy możliwość przejazdu driftującą ciężarówką. Okazuje się, że dla fanów motoryzacji wiek nie ma granic i każdy, od najmłodszego do najstarszego, znalazł coś dla siebie. Ta impreza zajęła wszystkie 7 hal wystawienniczych Targów Kielce, a wypełniło je ponad pół tysiąca niezwykłych samochodów. Liczymy na to, że za rok znów pobijemy ten rekord! Grzegorz Figarski Dyrektor projektu DUB IT Inter Cars Tuning Festival, Targi Kielce
Kochamy motoryzację i chcemy być bliżej ludzi, którzy mają takie samo podejście jak my. Dzięki temu, że jesteśmy obecni na tym wydarzeniu, mamy możliwość wsłuchać się w potrzeby klientów i jeszcze lepiej dostosować naszą ofertę do ich wymagań oraz oczekiwań. To bardzo budujące, że ludzie tak chętnie przychodzą do nas i opowiadają o projektach, nad którymi pracują lub chcą zacząć pracować. Jesteśmy tutaj po to, aby im doradzić i pomóc w realizacji ich pasji. Piotr Bok Segment Manager Inter Cars SA

 

W trakcie wydarzenia można było nie tylko podziwiać motoryzacyjne projekty i oglądać pokazy driftu, ale także była to okazja do spotkania z przedstawicielami marek, które oferują produkty do pielęgnacji i modyfikacji aut. Wśród nich byli obecni przedstawiciele taki firm, jak Ravenol, Eibach, Ulter Sport i wielu innych.

 

Jednak Dub IT! Inter Cars Tuning Festiwal to nie tylko samochody. To także okazja do poszerzenia wiedzy – wszystko za sprawą szkoleń zorganizowanych przez Inter Cars w naczepie amerykańskiej ciężarówki, Show Car.

Na Dub IT można było spotkać też znane postacie. Pośród gwiazd motorsportu, które odwiedziły imprezę, byli Bartosz Ostałowski – ambasador Inter Cars, Gosia Rdest i Michał Ratajczyk. Cała trójka wzięła udział w panelu dyskusyjnym na scenie głównej imprezy, podczas którego goście opowiedzieli o swojej historii, a także planach na najbliższą przyszłość.

Cieszę się, że miałem okazję wziąć udział w kolejnej edycji imprezy Dub IT! razem z moim Partnerem, Inter Cars Tuning. Jestem pod ogromnym wrażeniem, jak ten event rozwinął się na przestrzeni ostatnich lat. Nasze stanowisko, na którym Nissan prężył muskuły, cieszyło się ogromnym zainteresowaniem publiczności. Dodatkowo, miałem możliwość zaprezentować się swoim BMW w strefie driftu. Impreza była bardzo udana. Może wrócimy również w przyszłym roku. Bartosz Ostałowski jedyny drifter z licencja FIA kierujący stopą

 

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).