DT Spare Parts: program lojalnościowy Premium Shop | MOTOFAKTOR

DT Spare Parts: program lojalnościowy Premium Shop

person Adrian Januszkiewicz 9/08/2018

DT Spare Parts uruchomił specjalny Premium Shop, w którym można kupować nagrody za specjalne kody zdobyte przy zakupie jego produktów.

W DT Spare Parts lojalność teraz się opłaca w bardzo szczególny sposób: Kupując produkty marki DT Spare Parts, zyskuje się nie tylko dzięki kompletnemu asortymentowi wysokiej jakości i 24-miesięcznej gwarancji. Dzięki nowemu Premium Shop , teraz można także zdobyć wiele wartościowych nagród.

 

Oto, jak to działa: Kupując produkty DT Spare Parts od jednego z partnerów dystrybucyjnych marki otrzymuje się kody koronne, które są wydrukowane na etykiecie artykułu na opakowaniu. Za każdym kodem koronnym jest pewna ilość koron. Aby dowiedzieć się ile się ich zdobyło, należy zarejestrować się za darmo i wprowadzić kod koronny online w sklepie premium. Po tym na naszym koncie wyświetli się ilość zdobytych koron.

 

Im więcej produktów się kupi, tym więcej koron zbierze. Można łatwo zobaczyć aktualną liczbę zebranych koron za każdym razem podczas logowania. Jeśli zbierze się określoną liczbę koron, można wymienić je na atrakcyjne nagrody. Zakres nagród obejmuje kupony na zakupy, grille na węgiel drzewny na w pełni zautomatyzowanych ekspresach do kawy kończąc. Nowe i wysokiej jakości nagrody są stale dodawane. Wystarczy wybrać żądany produkt i zamówić.

 

Wszystkie pełnoletnie osoby fizyczne i podmioty prawne, które zakupiły produkty marki DT Spare Parts jako klient końcowy na własny użytek (na przykład od partnera dystrybucyjnego grupy Diesel Technic) kwalifikują się do udziału w programie.

 

Można też wziąć udział w specjalnej kampanii powitalnej, gdzie do zdobycia są nagrody o wartości 5 000 euro.

 

Źródło: DT Spare Parts

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).