Druga kampania telewizyjna MaXserwis w TVN | MOTOFAKTOR

Druga kampania telewizyjna MaXserwis w TVN

person Adrian Januszkiewicz 28/04/2021

Po emisji świątecznej, MaXserwis postanowił powtórzyć emisję swojego spotu telewizyjnego, tym razem przy współudziale Mahle.

Kampania została zaplanowana w dniach 24.04-06.05.2021 r. i będzie wyświetlana w dwóch stacjach: TVN Turbo i TVN Style. MaXserwis kierował się doborem stacji i godzin emisji pod kątem odbiorców spotu reklamowego – stąd także wybrano godziny popołudniowe i wieczorne. Wybrany okres emisji, będący czasem wiosennych przeglądów, a także planów na majowe wyjazdy – małe i duże, ma być doskonałym terminem, by podnieść świadomość marki MaXserwis jako Najlepszego Wśród Warsztatów.

 

Ilość warsztatów zrzeszonych w sieci to już prawie 350 w całym kraju, a potencjalnych kandydatów nie brakuje. Warunki przynależności do sieci MaXserwis oraz prowadzone działania reklamowe mają być nie tylko korzystne dla warsztatów, ale także przynosić wymierne efekty w komunikacji z klientem detalicznym.

Źródło: MaXserwis

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).