Droga do marzeń – Bartosz Ostałowski i jego historia | MOTOFAKTOR

Droga do marzeń – Bartosz Ostałowski i jego historia

person Adrian Januszkiewicz 3/02/2022

Najnowszy film Inter Cars pt. "Droga do marzeń" opisuje jak Bartosz Ostałowski swoim uporem i determinacją doszedł na sam szczyt.

Hasło „Razem tworzymy, wspieramy, dostarczamy” było wykorzystywane w ostatnich miesiącach niemal przy każdej okazji w ramach działań Inter Cars w Polsce. Dla organizacji te cztery słowa to motto.

 

Pełen pasji, determinacji i uporu jest również ambasador Inter Cars, Bartosz Ostałowski. To właśnie te cechy, mimo wielu przeciwności losu, doprowadziły go do miejsca, w którym jest dziś. Bartosz to wyjątkowy sportowiec, który każdego dnia udowadnia, że ograniczenia są tylko w naszych głowach. Jego historia inspiruje ludzi na całym świecie – w końcu to jedyny kierowca wyścigowy, który prowadzi pojazd stopą i posiada profesjonalną licencję FIA!

 

Bartosza Ostałowskiego wspieramy od lat i z podziwem obserwujemy, jak się rozwija i z jakim entuzjazmem realizuje swoją pasję. Jest dla naszej organizacji i klientów wielką inspiracją, udowadniając, że niemożliwe jest możliwe. Historia duetu, którą stworzyli Krzysztof Oleksowicz i Bartosz pokazuje, jak wygląda relacja oparta na partnerstwie i zaufaniu. 10 lat temu ich drogi połączyły się dzięki wspólnym zainteresowaniom w jedną drogę – drogę do marzeń – Joanna Król, Z-ca Dyrektora ds. PR i Komunikacji Międzynarodowej.

 

„Droga do marzeń” to dla mnie szczególna produkcja, ponieważ opowiada historię mojego życia. Wydawało się, że feralny wypadek przekreślił moje szanse na spełnienie największego marzenia z dzieciństwa o byciu profesjonalnym kierowcą wyścigowym. Jednak, jak widać na moim przykładzie, ciężka praca, determinacja i pasja mogą uwolnić w nas ogromną siłę, dzięki której możemy dokonać czegoś, co dla wielu wydawało się niemożliwe. Należy pamiętać, że w osiąganiu celu bardzo ważne jest wsparcie innych ludzi i wzajemne zaufanie. Podobnie było i w moim przypadku – mówi Bartosz Ostałowski.

Źródło: Inter Cars

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).