drive! podsumowuje najważniejsze tematy ostatnich lat | MOTOFAKTOR

drive! podsumowuje najważniejsze tematy ostatnich lat

drive!, firmowy blog Herth+Buss, podsumowuje ostatnie 3,5 roku i skupia się na jasnych preferencjach swoich czytelników.

Na firmowym blogu drive! autorski zespół Herth+Buss składający się z pracowników i gości-autorów zajmuje się wszystkim, co interesuje zarówno ludzi z branży, jak i pasjonatów motoryzacji, entuzjastów technologii i zwykłych użytkowników dróg w społeczności mobilnej w regularnych postach. Autorzy piszą o nowych technologiach i produktach, o firmie Herth+Buss, branży i zawsze udzielają przydatnych informacji, wskazówek i porad w codziennym życiu na czterech kółkach.

Już na samym początku ustaliliśmy cele naszego formowego bloga drive!. Jednak z czasem zainteresowanie naszych czytelników stało się jasne i zmieniliśmy cele pod kątem tematów.

kierownik zespołu marketingowego - Aileen Ripper

 

Z  serią artykułów „Alternative Drives – What moves us!”, która porusza takie tematy, jak elektromobilność i inne alternatywy paliw, takie jak wodór lub e-paliwa, drive! omówił gorące tematy w tym sektorze. Oprócz artykułów technologicznych, takich jak dyskusje eksperckie na temat dezynfekcji klimatyzacji, drive! w ciągu ostatnich kilku miesięcy w coraz większym stopniu skupiał się na dwóch kluczowych kategoriach tematycznych: w przyszłości blog ma się skupiać głównie na tematach „przemysł + więcej” i „technologia + produkty”.

Naszym celem jest kontynuowanie poruszania tematów, które zapewniają naszym czytelnikom wyraźną wartość dodaną, a tym samym tworzą mieszankę aktualnych tematów branżowych i związków z naszymi produktami.

- Aileen Ripper

 

Źródło: Herth+Buss

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).