Dożywotnia gwarancja od Hella! | MOTOFAKTOR

Dożywotnia gwarancja od Hella!

person Redakcja 5/10/2020

Hella Polska sp. z o.o. wprowadza od 01.10.2020 innowacyjne rozwiązanie w sprzedaży oświetlenia dedykowanego.

Cała akcja pod hasłem Dożywotnia Gwarancja od Hella skupia się na promowaniu produktów wysokiej jakości, które to są dostępne na Aftermarkecie dzięki przetransferowaniu wiedzy know how z produkcji na pierwszy montaż. Jest to jeden z istotnych elementów by klienci mieli wybór, ale również pełną świadomość, że wybierając produkt premium wybierają jakość, bezpieczeństwo i komfort.

 

Warto nadmienić, iż firma Hella jako lider technologiczny w dziedzinie inteligentnej emisji światła, reflektorów halogenowych, ksenonowych oraz LED, spełnia zawsze najwyższe wymagania i standardy jakości. Wiedza technologiczna OE jest w pełni przetransferowana na rynek IAM. Hella dostarcza swoje produkty na pierwszy montaż do takich marek jak: Porsche, Mercedes-Benz, Audi, BMW, VW, Renault, Opel, Nissan, Skoda.

 

W ramach akcji Dożywotniej Gwarancji każdy kto zakupi produkt, objęty tym programem, po 01.10.2020 uzyska prawo do bezterminowego okresu gwarancyjnego. Jako dodatkowy benefit całej akcji uwzględniono również sytuację, iż przy sprzedaży pojazdu, który został wyposażony w produkt Hella objęty dożywotnią gwarancją, prawa dożywotniej gwarancji przechodzą na nowego właściciela co pozwala na utrzymanie wartości pojazdu.

 

Żaden producent w Aftermarkecie/OE nigdy jeszcze nie zaoferował takiej wartości dodanej co sprawia, że Dożywotnia Gwarancja od Hella jest unikalnym rozwiązaniem na tle dotychczasowej praktyki rynkowej.

 

By wyróżnić swoją ofertę Hella wprowadza dożywotnią gwarancję na produkty wykonane w technologii Halogen i Xenon z segmentu:

 

  • Reflektory

 

 

Przykład: Nr produktu: 1ZT 009 631-311 INSIGNIA A (G09), 07.08 – 03.17

 

  • Lampy tylne

 

Przykład: Nr produktu: 2TZ 011 978-121GOLF VII (5G1, BQ1, BE1, BE2), 08.12 – 11.16

 

  • Reflektory przeciwmgłowe

 

 

Przykład: Nr produktu: 1N0 009 954-311 dla GOLF VI (5K1), 10.08 – 02.14

 

  • Kierunkowskazy

 

 

Przykład: Nr produktu: 2BA 964 255-011 TERRANO II (R20), 10.92 – 09.07

 

W całości oferty jest ponad 1800 produktów, które są dedykowane zarówno do pojazdów osobowych jak i ciężarowych z kierownicą po lewej stronie. Cała akcja jest dedykowana wyłącznie na produkt zakupiony na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej.

 

Więcej informacji dotyczących całej akcji tj. regulamin, film opisujący całą akcję, listę produktów objętych Dożywotnią Gwarancją, formularz zgłoszeniowy czy możliwość weryfikacji produktu online czy jest objęty akcją można znaleźć na stronie www.hella.pl/dozywotniagwarancja.

 

Artykuł sponsorowany przez Hella

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).