Dowiedz się więcej o AS-PL! | MOTOFAKTOR

Dowiedz się więcej o AS-PL!

person Adrian Januszkiewicz 15/04/2021

AS-PL Sp. z o.o. w swoim najnowszym filmie prezentuje informacje dotyczące wielu aspektów jej działalności oraz rozwoju.

Spółka AS-PL została założona w 1992 roku i obecnie jest jednym z bardziej liczących się europejskich producentów branży aftermarket. Droga, jaką pokonała firma nie była łatwa, ale wieloletnie zdobywanie doświadczenia i zaufania milionów klientów zaowocowało zbudowaniem prężnie rozwijającego się przedsiębiorstwa, znanego z wysokich standardów i nieskazitelnej opinii.

 

W swoim najnowszym filmie, spółka wskazuje elementy, na których w dużej mierze opiera się rozwój AS-PL.

 

Materiał podzielony jest na kilka części. Pierwsza dotyczy wskazania zasięgu, misji i podstawowych informacji dotyczących spółki. Kolejna pokazuje dane, które z pewnością okażą się ciekawe dla wielu osób. Wskazują one m.in. na progres, jaki zanotowała firma na przestrzeni lat. Trzecia część poświęcona jest ofercie przedstawiającej m.in. ilości pozycji asortymentowych.

Dodatkowo, spółka zaprasza do wirtualnej przechadzki po AS-PL. Jest to doskonała okazja, aby jeszcze raz obejrzeć nowoczesne budynki zarówno od zewnątrz, jak i od środka. Wirtualny spacer dostępny jest TUTAJ.

 

Źródło: AS-PL

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).