Dokumentacja techniczna Delphi Technologies wysoko oceniona | MOTOFAKTOR

Dokumentacja techniczna Delphi Technologies wysoko oceniona

person Redakcja 24/09/2020

TecDoc Informations System GmbH ocenia poprawność elektronicznych danych katalogowych Delphi Technologies na 99,75%.

Katalog elektroniczny już dawno zastąpił tradycyjny katalog drukowany jako standard w branży. Słusznie, ponieważ to rozwiązanie cyfrowe zapewnia większą różnorodność informacji, większą przejrzystość co do dostępnej oferty części zamiennych i wreszcie szybszą i bardziej efektywną naprawę. Pod warunkiem, że zgadza się jakość danych.

 

Sklepy i warsztaty mogą w każdej chwili i bez wahania polegać na danych w dokumentacjach technicznych firmy Delphi Technologies Aftermarket. Podkreśla to po raz kolejny najwyższy wynik w aktualnym rankingu i w dalszym ciągu status certyfikowanego dostawcy danych w dokumentacjach technicznych.

Poprawiona jakość danych, poszerzona gama produktów

Przeciętnie dostawcy danych w dokumentacjach technicznych otrzymują ocenę równą 90%. To, że Delphi Technolgies wypada znacznie powyżej tej wartości i uzyskuje prawie pełną liczbę punktów, ma swoją przyczynę: firma Delphi Technologies Aftermarket bardzo mocno pracowała w ostatnich latach nad poprawą jakości danych. I nie tylko to: firma znacznie poszerzyła swój asortyment, regularnie informowała o premierach produktów na rynku części zamiennych oraz stale zwiększała liczbę pojazdów, między innymi w azjatyckim segmencie pojazdów, do których oferowała części zamienne.

W ubiegłych latach zainwestowaliśmy wiele pracy i pieniędzy, aby zaoferować rynkowi części zamiennych istotny, stale rosnący, obszerny asortyment produktów w jakości OE oraz optymalnie skonfigurować procesy wspomagające - od zarządzania portfolio, przez katalogi, po serwis techniczny i szkolenia. Te rekordowe 99,75% w ocenie TecDoc pokazuje nam, że wybraliśmy właściwą drogę. Będziemy dalej nad tym pracować, aby być coraz lepszymi. Rüdiger Hölzel Country Director na Niemcy, Austrię i Szwajcarię

 

Źródło: Delphi Technologies

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).