DobryMechanik.pl: umów się do warsztatu przez internet | MOTOFAKTOR

DobryMechanik.pl: umów się do warsztatu przez internet

person Adrian Januszkiewicz 27/10/2021

DobryMechanik.pl jako pierwszy w Polsce pokazuje na żywo wolne terminy w warsztatach.

Co piąty kierowca nie może dodzwonić się do warsztatu. Tak wynika ze statystyk DobryMechanik.pl, największego portalu łączącego kierowców ze sprawdzonymi warsztatami.

 

Aby rozwiązać ten problem, portal uruchomił możliwość sprawdzenia na żywo najbliższych wolnych terminów w warsztacie bezpośrednio na stronie internetowej. Dzięki integracji kalendarzy warsztatów w autorskim programie Zilo z wizytówkami na DobryMechanik.pl, kierowca może teraz automatycznie zarezerwować wolny termin u mechanika bez potrzeby dodatkowego potwierdzenia ze strony warsztatu.

 

Z roku na rok widoczne jest coraz większe zainteresowanie umawianiem wizyt w warsztatach przez Internet. Usługa wymiany opon wiosną 2021 roku była rezerwowana w ten sposób o 64% częściej w porównaniu do 2020 r. i aż o 123% częściej niż w roku 2019.

Liczba rezerwacji online wymiany opon w sezonach wiosennych od 2019 roku.

Według badania przeprowadzonego w 2019 r. przez SW Research dla DobryMechanik.pl, przy wyborze warsztatu kierowcy oprócz ceny usługi (40,7%), lokalizacji serwisu (33,7%) i pozytywnych opinii innych kierowców (33,2%) kierują się również dostępnością wolnych terminów (18,7%).

Szybkie i wygodne umawianie terminu naprawy przez Internet to kolejny krok, żeby wykorzystać technologię do poprawy jakości obsługi na rynku usług motoryzacyjnych. Według naszych danych co piąty kierowca nie może dodzwonić się do warsztatu w sezonie wymiany opon. Dzięki tej zmianie milion użytkowników, który odwiedza nasz portal każdego miesiąca, może umówić się na wymianę opon przez internet o dowolnej porze dnia bez konieczności kontaktu z warsztatem. Z kolei mechanicy oszczędzają mnóstwo czasu na odbieranie telefonów od klientów. Szczególnie w sezonie może to pomóc usprawnić i przyspieszyć obsługę klientów. Filip Goździewicz członek zarządu DobryMechanik.pl
Przykładowy widok wolnych terminów w warsztacie na DobryMechanik.pl.

Kalendarz wolnych terminów w sezonie jesiennym 2021 r. dostępny jest dla wszystkich usług związanych z wymianą opon. W następnych miesiącach zostaną dodane kolejne usługi serwisowe. W przyszłym roku większość usług związanych z naprawami eksploatacyjnymi będzie można zarezerwować bez kontaktu z mechanikiem.

 

Źródło: DobryMechanik.pl

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).