DobryMechanik.pl przyznał Złote Klucze 2021 | MOTOFAKTOR

DobryMechanik.pl przyznał Złote Klucze 2021

person Adrian Januszkiewicz 20/01/2022

W kategoriach ogólnopolskich portal DobryMechanik.pl nagrodził Złotymi Kluczami warsztaty z Poznania, Wrocławia i Szczecina.

DobryMechanik.pl to największy portal łączący kierowców ze sprawdzonymi warsztatami. Serwis po raz pierwszy w historii przyznał Złote Klucze – nagrody dla najczęściej odwiedzanych i najlepiej ocenianych warsztatów w Polsce, które w minionym roku były wzorem do naśladowania dla całej branży. Partnerem plebiscytu jest Motofaktor.pl.

Wyróżnienia zostały przyznane w trzech kategoriach na podstawie obiektywnych statystyk portalu z roku 2021:

Najczęściej odwiedzany warsztat w Polsce – na podstawie liczby wizyt umówionych poprzez nasz serwis.

 

Zwycięzca: Auto Plus Garage z Wrocławia.

 

Najlepiej oceniany warsztat w Polsce – na podstawie największej liczby pozytywnych opinii wystawionych przez użytkowników portalu.

 

Zwycięzca: Auto Miś ze Szczecina.

 

Najchętniej polecany warsztat w Polsce – na podstawie największej liczby poleceń warsztatów w badaniu satysfakcji klientów.

 

Zwycięzca: Auto Centrum Baranowski z Poznania.

Właściciel warsztatu Auto Centrum Baranowski w Poznaniu

Oprócz nagród ogólnopolskich, wyróżnione zostały również najlepiej oceniane warsztaty w pięciu największych miastach Polski:

Właściciel warsztatu Kobra Mechanika Pojazdowa w Warszawie

Wszystkim laureatom serdecznie gratulujemy!

 

W skali całego portalu DobryMechanik.pl odnotował wzrost liczby umówionych wizyt w warsztatach o 46% w stosunku do 2020 r. W 2021 portal odwiedziło 6,8 mln unikalnych użytkowników, którzy wystawili 13,5 tys. zweryfikowanych ocen warsztatów z całej Polski.

 

Źródło: DobryMechanik.pl

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).