DobryMechanik.pl nagrodzi najlepsze warsztaty w Polsce | MOTOFAKTOR

DobryMechanik.pl nagrodzi najlepsze warsztaty w Polsce

person Adrian Januszkiewicz 14/01/2022

DobryMechanik.pl, największy portal łączący kierowców i sprawdzone warsztaty, po raz pierwszy w historii przyzna Złote Klucze najlepszym serwisom w kraju.

Celem akcji jest docenienie warsztatów, które wyróżniają się najwyższym poziomem usług oraz obsługi klienta i są wzorem do naśladowania dla całej branży. Nagrody zostaną przyznane w trzech kategoriach na podstawie statystyk portalu z poprzedniego roku:

 

  • Najczęściej odwiedzany warsztat w Polsce – na podstawie liczby wizyt umówionych za poprzez portal.
  • Najlepiej oceniany warsztat w Polsce – na podstawie największej liczby pozytywnych opinii wystawionych na portalu
  • Najchętniej polecany warsztat w Polsce – na podstawie największej liczby poleceń warsztatów w badaniach satysfakcji klientów przeprowadzanych przez portal

 

Oprócz nagród ogólnopolskich, zostaną również wyróżnione najlepiej oceniane warsztaty w pięciu największych miastach Polski (Warszawa, Kraków, Łódź, Wrocław, Poznań).

 

 

Wyniki oraz lista nagrodzonych warsztatów opublikowane zostaną niebawem na stronie oraz mediach społecznościowych DobryMechanik.pl.

 

Źródło: DobryMechanik.pl

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).