Dni otwarte w sklepach Würth Polska | MOTOFAKTOR

Dni otwarte w sklepach Würth Polska

person Adrian Januszkiewicz 4/09/2018

Würth Polska rusza z kolejnymi wydarzeniami w swoich sklepach stacjonarnych rozmieszczonych na terenie całego kraju.

We wrześniu i październiku odbędzie się 11 eventów, w czasie których obecni i potencjalni klienci firmy będą mogli skorzystać z licznych promocji, pokazów produktowych i bezpłatnych szkoleń. Przewidziano również atrakcyjne nagrody za każdy zakupiony produkt. Pierwsze wydarzenie będzie miało miejsce już 4 września br. w nowo otwartym sklepie w Zielonej Górze.

Obecnie na terenie Polski działa 29 naszych sklepów firmowych, do końca roku będą uruchomione kolejne dwa. Planujemy systematycznie rozwijać sieć sklepów w całej Polsce, by być jak najbliżej naszych klientów. W każdym ze sklepów mamy dostępnych około 3000 artykułów dla różnych branż, między innymi stolarskiej, dla budownictwa, instalatorów, warsztatów samochodowych i meblarzy. Oferujemy zarówno artykuły chemiczne, elementy złączne, narzędzia ręczne, wiertła, tarcze, elektronarzędzia, jak i artykuły BHP. Nasi profesjonalni sprzedawcy w sklepach pomagają dobrać odpowiednie produkty, tak żeby praca z użyciem artykułów Würth sprawiała przyjemność i satysfakcję. Alicja Rippel Dyrektor Centrum Obsługi Klientów i Oddziałów Regionalnych Würth Polska

Nowości, prezentacje i porady ekspertów

W czasie dni otwartych klienci firmy będą mieli okazję poznać nowe pozycje w asortymencie sklepów Würth Polska, między innymi wkręty ASSY – klasa premium w dziedzinie wkrętów do drewna, drabiny i rusztowania przejezdne, piły SAMURAI umożliwiające cięcie różnych typów materiałów. Podczas tych wydarzeń odbędą się liczne szkolenia i prezentacje, m.in. systemów naprawy gwintów za pomocą tulei Time sert i sprężynek gwintowanych, a także technik nitowania, służących do łatwego tworzenia stałych połączeń.

 

Zainteresowani tematem motoryzacji poznają odpowiedzi na pytania z zakresu serwisu i czyszczenia klimatyzacji, tajników auto detailingu z autorskimi rozwiązaniami ekspertów Würth Polska, a także lakiernictwa – jakie szpachle wybrać oraz jak przygotować powierzchnię do lakierowania wykorzystując asortyment sklepu.

Jesienny harmonogram dni otwartych w 2018 roku

Pierwsze wydarzenie zaplanowano na 4 września w Zielonej Górze, kolejne będą miały miejsce w Płocku (06.09), Gdyni (11.09), Szczecinie (13.09), Kaliszu (18.09), Poznaniu (20.09), Łodzi (25.09), Olsztynie (27.09). Jesienny cykl dni otwartych zakończy się w październiku, w którym zaplanowane są eventy w następujących miastach: Katowice (04.10), Kraków (09.10) oraz Rzeszów (11.10).

 

Wszystkie wydarzenia odbędą się w godz. 9.00-17.00. Wstęp jest bezpłatny. Więcej informacji na stronie www firmy.

 

Źródło: Würth Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).