Dlaczego warto wybrać produkty AS-PL? | MOTOFAKTOR

Dlaczego warto wybrać produkty AS-PL?

person Adrian Januszkiewicz 18/01/2021

Spółka AS-PL tłumaczy dlaczego warto zdecydować się na zakup jej produktów wybierając osprzęt do silnika naszego pojazdu.

AS-PL Sp. z o.o. jest europejskim przedsiębiorstwem prężnie działającym w branży rozruszników i alternatorów. Obecnie firma posiada w swojej ofercie ponad 20 000 pozycji asortymentowych, odpowiadających blisko 450 000 numerom referencyjnym, które zapewniają klientom szeroki wybór produktów, począwszy od części oryginalnych, aż po zamienniki oferowane w konkurencyjnych cenach.

 

Oferta firmy stale się rozrasta, w związku z czym spółka przedstawia prezentację, z której jej klienci mogą dowiedzieć się, dlaczego warto wybrać produkty AS-PL. Materiał oprócz informacji o firmie zawiera m.in. charakterystykę i listę technicznych oraz ekonomicznych zalet płynących z wyboru produktów marki AS. Prezentacja uwzględnia wiele szczegółowych danych dotyczących oferowanych produktów, także tych regenerowanych.

W lutym br. spółka świętować będzie 29. rok działalności – to dobra okazja, aby przypomnieć o działalności firmy, ofercie i korzyściach płynących z użytkowania produktów marki AS.

 

Prezentację można pobrać w zakładce Media na stronie http://www.as-pl.com.

 

Źródło: AS-PL Sp. z o.o.

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).