Dlaczego warto wybrać części marki Starline? | MOTOFAKTOR

Dlaczego warto wybrać części marki Starline?

person Redakcja 11/08/2021

Starline, marka własna ogólnopolskiej sieci hurtowni ELIT Polska, oferuje szereg części w rozsądnej cenie dla warsztatów samochodowych.

Marka Starline obejmuje obecnie 50 linii produktów, które pokrywają ponad 90% części zamiennych do samochodów osobowych. Starline oferuje również części zamienne do motocykli i pojazdów ciężarowych. W magazynie centralnym znajduje się blisko 40 000 pozycji części zamiennych, narzędzi i wyposażenia warsztatowego, które dostarczane są do klientów kilka razy dziennie, przy zastosowaniu zaawansowanej logistyki. Na rynku polskim, wyłączonym dystrybutorem marki jest firma ELIT Polska, będąca częścią grupy LKQ Europe. Spółka dysponuje trzema magazynami głównymi w Dębicy, Krakowie i Wrocławiu oraz 50 filiami w innych miastach.

Produkcja części zamiennych marki Starline zapewniona jest przez renomowanych dostawców z Europy i z innych kontynentów, którzy posiadają duże doświadczenie w zakresie wybranych produktów. Popularność naszej marki nadal rośnie, o czym świadczy 10 milionów pozycji sprzedawanych rocznie. Szczególnie intensywnie rozwija się asortyment elementów układu hamulcowego, zawieszenia, części eksploatacyjnych, elektrycznych, płynów oraz olejów silnikowych. Andrzej Ohirko Product Management Team Leader w ELIT Polska

 

Ważną grupą produktową w portfolio marki są także akumulatory samochodowe. Oferta Starline obejmuje akumulatory o najczęściej używanych pojemnościach – od 35 Ah do 225 Ah, przeznaczone do samochodów osobowych, użytkowych i towarowych. Ze względu na zastosowanie technologii wapniowej (Ca/Ca), charakteryzują je wyłącznie małe spontaniczne wyładowania, a ich działanie jest bezobsługowe i ekologiczne.

Inną grupą produktową, o jakiej warto wspomnieć, są katalizatory i filtry cząstek stałych. Jakość katalizatorów Starline została zweryfikowana i certyfikowana jest zgodnie z wymogami Unii Europejskiej. Asortyment obejmuje 1600 rodzajów katalizatorów (katalizatory z precyzyjnym przeznaczeniem dla danego typu pojazdu), 30 typów uniwersalnych konwerterów katalitycznych i ponad 130 filtrów cząstek stałych.

 

Główne korzyści dla warsztatu samochodowego, korzystającego z marki Starline to:

 

  • Wysoka jakość produktów w przystępnej cenie, przekładająca się na zadowolenie klientów i dalsze polecenia warsztatu
  • Możliwość wypracowania stosunkowo dużej marży na sprzedaży części
  • 90% pokrycie rynku samochodów osobowych
  • Szeroki asortyment w ramach różnych grup produktów
  • Trzy lata gwarancji i pełne wsparcie techniczne
  • Możliwość uzyskania materiałów reklamowych oraz elementów identyfikacji wizualnej warsztatu
  • Katalog online z wygodnym doborem referencji do konkretnego samochodu
  • Łatwa dostępność marki w Polsce i możliwość wynegocjowania indywidualnej oferty

 

Więcej informacji na temat marki Starline można znaleźć na stronie: https://www.starline-parts.com/?lang=pl oraz w filiach hurtowni ELIT Polska.

 

Źródło: ELIT Polska

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).