Distrigo wprowadza na całym świecie nowy elektroniczny katalog części zamiennych | MOTOFAKTOR

Distrigo wprowadza na całym świecie nowy elektroniczny katalog części zamiennych

person Redakcja 17/12/2019

„Service box multi-brand” będzie dostępny w 86 krajach w 22 językach.

Nowy „Service box multi-brand” jest prosty w użyciu, podobnie jak inne, powszechnie dostępne na rynku katalogi internetowe. Dodatkowo to narzędzie jest bardzo precyzyjne. Interfejs jest niezwykle przyjazny dla użytkownika, co pozwala warsztatom samochodowym na szybki dobór części lub dostęp do dokumentacji technicznej:

 

  • Dostęp do wielu funkcji katalogu wymaga tylko kilku kliknięć
  • Użytkownicy katalogu będą mieć dostęp do rekomendowanych cen detalicznych, a także cen zakupu części zamiennych oferowanych przez powstającą właśnie w Polsce platformę Distrigo
  • Planowane jest informowanie klientów o dostępności części zamiennych w lokalnej platformie Distrigo, a także w Centralnym Magazynie Części Zamiennych Groupe PSA w Polsce

 

Katalog, wraz narzędziami, jest dostępny dla warsztatów niezależnych po zarejestrowaniu lub zalogowaniu się na portalu Service Box. Za pomocą dostępnych narzędzi można złożyć na platformie Distrigo jedno, kompletne zamówienie na produkty przez nią oferowane: oryginalne części zamienne do pojazdów marek Groupe PSA, części z gamy Eurorepar, części fabrycznie regenerowane i inne produkty towarzyszące niezbędne w pracy warsztatu.

 

Źródło: PSA

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).