Diesel Technic podsumowuje rok 2019 | MOTOFAKTOR

Diesel Technic podsumowuje rok 2019

person Adrian Januszkiewicz 13/12/2019

Diesel Technic ma za sobą udany rok działalności. Szczególnie w aspekcie premier i innowacji produktowych oraz Premium Shopu.

Międzynarodowe nagrody

Partnerzy dystrybucyjni Diesel Technic i ich klienci warsztatowi korzystają z wysokiej dostępności produktów i szybkich dostaw. Grupa Diesel Technic jest uważana na arenie międzynarodowej za rzetelnego partnera zapewniającego pełną obsługę, który utrzymuje firmy i pojazdy w ruchu.

 

Na początku roku Diesel Technic France SARL otrzymał nagrodę dla najlepszego dostawcy logistyki od francuskiej sieci Techniques Véhicules Industriels (TVI). Ponadto spółka zależna Grupy Diesel Technic otrzymała nagrodę specjalną dla najlepszego dostawcy. Nagroda przyznawana jest na podstawie dobrze funkcjonującego łańcucha dostaw.

Firma otrzymała także nagrodę w dziedzinie partnerstwa: na targach Groupauto & UAN (United Aftermarket Network) w Wielkiej Brytanii, Diesel Technic UK & Ireland Ltd. otrzymała nagrodę za “Dostawcy roku”.

 

Hiszpańska filia otrzymała ostatnio trzy nagrody. Diesel Technic Iberia S.L. został nagrodzony za jakość dwóch grup produktów – układu wydechowego i hamulcowego – marki DT Spare Parts. The Quality and Service Awards organizowane przez Posventa Plural nagradzają marki części zamiennych i wyposażenia najbardziej cenione przez hiszpańskie warsztaty pojazdów użytkowych.

Ponadto, Diesel Technic Iberia S.L. otrzymał w tym roku “Fleet Service Digital Award” za doskonałość usług cyfrowych. Nagroda została przyznana podczas gali “Fleet Service Automotive 2019”, organizowanej przez portugalski magazyn “Automotive”, który honoruje najwybitniejszych graczy motoryzacyjnych w Portugalii i za granicą.

Rozszerzony asortyment produktów od DT Spare Parts i SIEGEL Automotive

Regularnie publikowane były nowe oraz zaktualizowane katalogi marki DT Spare Parts. Pełna oferta części i akcesoriów motoryzacyjnych jest stale rozszerzana, aby nadal oferować partnerom dystrybucyjnym i ich klientom warsztatowym odpowiednie produkty zgodnie z rozwojem rynku. DT Spare Parts ostatnio po raz pierwszy wydał katalog odpowiedni dla Volvo FL 6/FL/FE.

Marka SIEGEL Automotive również wykazywała stały wzrost w tym roku, szczególnie w regionach sprzedaży za granicą. W rezultacie marka rozszerzyła swój asortyment, który partnerzy dystrybucyjni i ich klienci warsztatowi mogą przeglądać w zwięzłej formie w zaktualizowanym katalogu.

Program nagród dla klientów końcowych popularny na całym świecie

Ponadto rok 2019 okazał się ekscytującym rokiem dla użytkowników końcowych marki DT Spare Parts. Sklep premium miał wiele promocji i innowacji w ofercie. W lutym chodziło o “Welcome Russia”. Platforma zareagowała na pozytywną odpowiedź użytkowników i jest teraz dostępna w sześciu językach. Przed sezonem letnim i wakacyjnym sklep premium wprowadził najnowszą atrakcję: konfigurator podróży, który umożliwia łączenie poszczególnych podróży.

Przez profesjonalistów warsztatowych dla profesjonalistów warsztatowych

Seria “The Parts Specialists” nadal zachwycała widzów swoimi filmami na własnym kanale YouTube DT TV, który ma ponad 7 000 subskrybentów. W 2020 r. “The Parts Specialists”  będą nadal oferować porady i wsparcie profesjonalistom warsztatowym.

Weekend piłkarski w Barcelonie dla "DT Spare Parts Champion 2019"

Popularna seria gier prognostycznych pojawiła się w 2019 roku. Na początku fazy pucharowej Ligi Mistrzów UEFA firma DT Spare Parts ogłosił rywalizację o tytuł “DT Spare Parts Champion 2019”. Osoba z najbliższymi prognozami wygrała nagrodę główną, weekend piłkarski dla dwojga w Barcelonie. Fani piłki nożnej po raz kolejny będą mieli okazję pochwalić się swoimi prognozami w nadchodzącym roku, tym razem na Euro 2020.

Źródło: Diesel Technic

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).