Diesel Technic podsumowuje Automechanikę Frankfurt 2018 | MOTOFAKTOR

Na jubileuszowej 25. edycji targów Automechanika we Frankfurcie nad Menem goście stoiska Diesel Technic mogli zapoznać się z pełną ofertą marki.

Firma Diesel Technic uczestniczyła w 25. edycji Automechanika we Frankfurcie w dniach od 11 do 15 września 2018 r., prezentując liczne zalety produktów i usług. Pod hasłem „Rozwiń swój biznes” około 136 000 gości targowych poznało najnowsze innowacje z branży motoryzacyjnej.

 

Dla niemieckiej firmy Diesel Technic Automechanika Frankfurt 2018 okazała się ekscytującą platformą do nawiązania wielu nowych kontaktów w branży i wymiany pomysłów z partnerami dystrybucyjnymi. Goście z całego świata byli bardzo zainteresowani nowatorskimi innowacjami jednego z największych dostawców części i akcesoriów samochodowych w branży motoryzacyjnej.

 

Pod hasłem „Rozwiń swoją firmę” Diesel Technic Group, mająca swoją siedzibę w Kirchdorf (Niemcy), reprezentowana na całym świecie przez 7 filii, skupia się na pomysłach wspólnego rozwoju z partnerami dystrybucyjnymi i klientami warsztatu.

 

Firma Diesel Technic zaprezentowała DT Spare Parts Premium Shop jako punkt kulminacyjny targów. Kupujący produkty marki DT Spare Parts czerpią korzyści nie tylko z pełnego asortymentu gwarantowanej jakości, ale także z lojalności wobec marki. Po zakupie otrzymają kody koronne, które mogą zostać wykorzystane w sklepie premium po bezpłatnej rejestracji w formie wymieniany na nagrody o wysokiej jakości. Program nagród, który przynosi korzyści wszystkim stronom. Jako kolejny środek zgodny z hasłem targów, Program Partnerski został już ustalony jako program dla zrównoważonego rozwoju i ekspansji udanych partnerstw strategicznych.

 

Odwiedzający zostali również poinformowani o rozszerzonym asortymencie ponad 41 000 produktów o gwarantowanej jakości z rozszerzonymi możliwościami zastosowania w całym przemyśle motoryzacyjnym. Pełna oferta obejmuje obecnie około 40 000 produktów marki DT Spare Parts i około 1 500 produktów marki SIEGEL Automotive i jest stale uzupełniana i aktualizowana codziennie. Nowe i aktualne katalogi produktów dla ciężarówek, autobusów, przyczep, samochodów dostawczych i innych zastosowań, takich jak samochody, pojazdy rolnicze, pojazdy budowlane, silniki okrętowe i przemysłowe itp. są publikowane regularnie.

 

We Frankfurcie zaprezentowano również nowy katalog części zamiennych marki DT Spare Parts odpowiedni dla pojazdów z aktualnej serii Scania L- / P- / G- / G- / R- / S. Ta szybka reakcja na zmiany na rynku uwydatnia dynamikę grupy Diesel Technic, która z powodzeniem pozycjonuje się jako wiodący dostawca rozwiązań w międzynarodowym przemyśle motoryzacyjnym dzięki nowemu sloganowi korporacyjnemu „Global Automotive Solutions – Made in Germany”. Z liczbą 9,2 miliona, Diesel Technic jest dostawcą z największą liczbą połączeń z TecDoc.

 

Wszystkie produkty można znaleźć na portalu partnerskim, który zawierał nowe i zoptymalizowane wyszukiwanie produktów na czas Automechaniki Frankfurt 2018. Nowe wyszukiwanie produktów ułatwia partnerom dystrybucyjnym i ich klientom warsztatowym szybkie i łatwe uzyskiwanie informacji na temat więcej niż 41 000 produktów i usług. Rozszerzone wyszukiwanie produktów jest również dostępne jako nowa usługa online na nowych stronach firmowych i marek. Ułatwi to partnerom dystrybucyjnym i ich klientom warsztatowym znalezienie informacji na temat produktów, usług i innych treści.

 

Po Automechanika Frankfurt 2018, każdy, kto chce dowiedzieć się więcej o Grupie Diesel Technic i markach DT Spare Parts i SIEGEL Automotive, informacje znajdzie na ich stronach internetowych.

Źródło: Diesel Technic

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).