Diagności oburzeni wypowiedzią Wiceministra Infrastruktury | MOTOFAKTOR

Diagności oburzeni wypowiedzią Wiceministra Infrastruktury

person Adrian Januszkiewicz 5/08/2022

PISKP wystosowała list otwarty do Ministra Infrastruktury w związku z wypowiedzią sekretarza stanu jego resortu, w której porównał SKP do Reksia.

 

PISKP poinformowała, że otrzymuje liczne sygnały od przedsiębiorców prowadzących SKP i diagnostów, że ostatnia wypowiedź Wiceministra Rafała Webera podczas konferencji prasowej w dniu 26 lipca br., dotyczącej przyjętego przez Rząd projektu zmiany ustawy – Prawo o ruchu drogowym, wywołuje oburzenie w środowisku, ponieważ porównał on stacje do animowanego psa Reksia przybijającego pieczątki.

 

Sama Izba uważa, że takie porównanie jest krzywdzące dla zdecydowanej większości przedsiębiorców i diagnostów, którzy wykonują badania technicznie rzetelnie i uczciwie.

 

W związku z powyższym PISKP skierowała w tej sprawie w imieniu środowiska diagnostów pismo do Andrzeja Adamczyka – Ministra Infrastruktury, żeby traktować ich oraz ich problemy poważnie.

 

Treść listu zamieszczamy poniżej:

Źródło: PISKP

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).