Denso i Toyota tworzą joint-venture | MOTOFAKTOR

Denso i Toyota tworzą joint-venture

person Adrian Januszkiewicz 6/12/2019

Do UOKiK wpłynął wniosek Denso i Toyoty dotyczący utworzenie spółki o charakterze badawczo-rozwojowym.

Wniosek dotyczy utworzenie przez Denso Corporation z siedzibą w Kariya (Japonia) oraz Toyota Motor Corporation z siedzibą w Toyota City (Japonia) wspólnego przedsiębiorcy.

 

Jak wynika z informacji udostępnionej przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumenta działalność spółki joint-venture Denso i Toyoty będzie obejmować prace badawczo-rozwojowe na zaawansowanym poziomie, prace doświadczalne nad prototypami oraz planowanie technologiczne urządzeń zasilających i czujników (ang. power and sensor devices) nowej generacji dla samochodów, oraz elementów technologii półprzewodnikowej nowej generacji dla motoryzacji takich jak montaż, sterowanie i obwody.

 

Wniosek wpłynął do UOKiK 3 grudnia br.

 

Źródło: UOKiK

Zdjęcie główne: Denso

user photo

Autor

Adrian Januszkiewicz

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).