Denso i Schaeffler we wspólnych webinarach | MOTOFAKTOR

Denso i Schaeffler we wspólnych webinarach

person Adrian Januszkiewicz 28/09/2021

OESAA ujawniło szczegóły dotyczące swoich nadchodzących seminariów internetowych, które poprowadzą przedstawiciele firm Denso i Schaeffler.

Tim Adams, specjalista Schaeffler w dziedzinie układów rozrządu i napędu pomocniczego FEAD, i Richard Groot, specjalista Denso w zakresie układów klimatyzacji, przedstawią wnikliwe prezentacje online w poniedziałek 18 października o 12:30 i 18:30.

 

Sesje te zostały stworzone i zaplanowane w taki sposób, by umożliwić mechanikom wykorzystanie przerw i przestojów w pracy na zdobycie wiedzy technicznej dotyczącej konkretnego zagadnienia i zastosowanie jej w warsztacie.

Dla producentów OEM łączenie się i wykorzystywanie swojego doświadczenia OE w celu zapewnienia wsparcia technicznego dla uzupełniających się grup produktów jest naturalne. System FEAD jest tego dobrym przykładem: korzystamy z know-how Denso w zakresie alternatorów i układów klimatyzacji, łącząc tę wiedzę z doświadczeniem Schaeffler w zakresie układów napędów pasowych. Tym samym obie firmy pokrywają wszystkie komponenty systemu FEAD. Tim Adams specjalista Schaeffler w dziedzinie układów rozrządu i napędu pomocniczego FEAD

 

Oprócz systemu FEAD, widzowie mogą również spodziewać się nowości w zakresie wolnych kół pasowych alternatora i rozprzęgaczy kół pasowych, tłumików drgań skrętnych oraz sprzęgieł magnetycznych sprężarek klimatyzacji.

 

Omówione zostaną także zasady działania, tryby awarii i zalecenia dotyczące najlepszych praktyk naprawczych, a także najnowsze osiągnięcia dotyczące zintegrowanych generatorów rozruchowych i ich wpływ na system FEAD.

Sesje zapowiadają się na ciekawe i wnikliwe, dlatego mamy nadzieję, że mechanicy licznie do nas dołączą. Tim Adams
Denso jest dumne ze współpracy z Schaeffler przy tej inicjatywie. Obie firmy mają tę samą ambicję, czyli wzmocnienie pozycji profesjonalistów rynku wtórnego i wspieranie ich rozwoju, tak aby mogli bez obaw podejmować się prac serwisowych i naprawczych. Mamy nadzieję, że dzieląc się naszym doświadczeniem w zakresie produktów OE, wspieramy ich działalność. Richard Groot specjalista Denso w zakresie układów klimatyzacji

 

Aby dołączyć do sesji, kliknij w wybraną godzinę: 12:30 lub 18:30.

 

Źródło: Denso

Zobacz podobne

Szanowny Czytelniku

Zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) informujemy Cię o przetwarzaniu Twoich danych.

Administratorem danych jest Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28. Chodzi o dane, które są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie z naszych usług, w tym stron internetowych, newsletterów i innych funkcjonalności udostępnianych przez Proautomotive Sp. z o.o., głównie zapisanych w plikach cookies i innych identyfikatorach internetowych, które są instalowane na naszych stronach przez nas oraz naszych zaufanych partnerów. Gromadzone dane są wykorzystywane wyłącznie w celach: świadczenia usług drogą elektroniczną wykrywania nadużyć w usługach pomiarów statystycznych i udoskonalenia usług

Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do danych, sprostowania i usunięcia danych, ograniczenia ich przetwarzania. Osoba może też wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych. Wszelkie zgłoszenia dotyczące ochrony danych osobowych prosimy kierować na adres biuro@motofaktor.pl lub pisemnie na adres Proautomotive Sp. z o.o., 39 - 200 Dębica, ul. Kolejowa 28 z dopiskiem "ochrona danych osobowych".

Więcej o zasadach przetwarzania danych osobowych i przysługujących Użytkownikowi prawach znajduje się w Polityce prywatności.

Zapisz się na newsletter główny

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

To był tydzień!

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Strefa Ciężka

Chcę otrzymywać wiadomości e-mail (W każdej chwili możesz zrezygnować z subskrybcji).

 

Subscribe to our newsletter

Send me your newsletter (you can unsubscribe at any time).